TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

`Myślałam, że takich pociągów już nie ma... `
INFORAIL - Opublikowano: 10.12.2014 09:48:53 6 komentarzy
`Myślałam, że takich pociągów już nie ma... `
Jest afera! Była minister sportu opublikowała na Facebooku zdjęcie pociągu, którym jechała z Lublina do Warszawy z podpisem „Myślałam, że takich pociągów już nie ma...”. Otóż są i śpieszymy donieść Pani Poseł, że to standard dla całkiem sporej rzeszy pasażerów, którzy dojeżdżają nie tylko z Lublina do Warszawy, ale także z wielu, wielu innych miejscowości do wielu, wielu innych miejscowości. Zwłaszcza w Przewozach Regionalnych, czyli jak by nie patrzeć u największego (jeszcze?) polskiego przewoźnika takie pociągi to normalność. Wierzymy jednak (naiwnie?), że po interwencji Pani Poseł i Jej koleżanek i kolegów z rządzącej koalicji przy wparciu opozycji sytuacja poprawi się i wkrótce przewoźnik zostanie zrestrukturyzowany a tabor zmodernizowany bądź wymieniony na nowy. Wówczas warunki podróżowania znacznie się poprawią a Pani Poseł nie będzie musiała się dziwić. I jeszcze kilka komentarzy z Facebooka (pisownia oryginalna):Niektórzy takimi codziennie do szkoły jeżdżą. czasem nawet gorszymi. Nie każdy ma do dyspozycji służbowy samochód za 200 tys.Pani Joanno chyba zobaczyła pani jak sa realia w naszym kraju i za najnizsza krajowa, co sie pani dziwi? My nie zarabiamy po 14 tysiecy i nie mamy samochodow służbowych, a do tego zyjemy od 10 do 10 zadłużeni w kredytach, bo jak MAMY zyc w kraju gdzie nas ciągle okradaja? Fajnie jest zyc za 14 tys o ile nie bierzecie więcej w kieszen. Witam pania w rzeczywistosci przeciętnego KowalskiegoByła Pani Ministra zabłądziła między ludzi z rządowego Matrixu. Wrażenia - bezcenne. Będzie miała o czym wnukom opowiadać.\'Klasa\' polityczna w Polsce jest oderwana od rzeczywistości, więc zdziwienie pani o=poseł zupełnie mnie nie dziwi.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lublin
Warszawa
 • noarthjcs – 10.12.2014

  Pani ministra zstąpiłą z obłoków władzy i jest w szoku jak wygląda codzienność w Polsce. To pokazuje jak kompletnie oderwana od rzeczywistości jest nasza władza. Faktycznie żyją w Matriksie.

 • drakulu – 10.12.2014

  Że ona w ogóle wsiadła? To było dla niej dramatyczne przeżycie jechać z motłochem którego nigdy się nie widzi na oczy. Ciekawe jak to jest, w telewizji, na posiedzeniach, na konferencjach politycy mówią jak to u nas jest dobrze, jak będzie lepiej i czego to nie zrobią. No tak, Wam to dobrze w tych limuzynach, ciepłych gabinetach i willach. Ale tak wyjść do ludu któremu się ściemnia ... bezcenne.

 • zz – 10.12.2014

  Pani Minister. To coś na zdjęciu i tak nie jest najgorsze. Zawsze mógł się trafić kibel full plastik.

 • www – 10.12.2014

  Fakt faktem. Kolejarze lekceważą klientów i tyle. To żadne odkrycie. Ta seria wagonów przynajmniej jest ciepła i cicha.

 • Andrzej – 10.12.2014

  Ciekawe, czy pani minister skonsultowała swój wpis z panią premier.

 • mal – 14.12.2014

  Kolejowe efekty styropianowych rządów dla południa Podkarpacia to pociąg do Gdyni który zahacza o Kraków (po 8 (słownie ośmiu) godzinach i warszawę (po 11 godzinach) oraz całkowita likwidacja ruchu regionalnego. Dziś rzeczony pociąg z Gdyni przybył oczywiście spóźniony o pół godziny. Tłumy w pociągu świadczyły o tym że czas przejazdu i jego trasa to strzał w dziesiątkę ze strony państwowej spółki który sfinansuje całe to przedsięwzięcie z dotacji państwowej a za kilka miesięcy zlikwiduje je i przeniesie się z podobnym "potworkiem" na inną równie obleganą trasę (tak żeby zbędni pasażerowie nie przeszkadzali w pobieraniu milionów złotych z naszych podatków).

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....