TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Dzień Dziecka z POLREGIO: za złotówkę!
InfoRail.pl - Opublikowano: 29.05.2019 11:38:23
Dzień Dziecka z POLREGIO: za złotówkę!

Dzień Dziecka z POLREGIO: Podróże małe i duże za 1 zł i atrakcje w całym kraju!

1 czerwca wszystkie dzieci do ukończenia 16 roku życia będą mogły korzystać z przejazdów pociągami REGIO i interREGIO na podstawie biletów jednorazowych za 1 zł (ważnych wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym wiek podróżnego).

Dodatkowe atrakcje przygotowano w 14 lokalizacjach: w Gdyni, Kielcach, Olsztynie, Opolu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Nowym Sączu, Zielonej Górze, Wrocławiu i Lublinie.

BIAŁYSTOK

W Białymstoku stoisko POLREGIO będzie jedną z atrakcji z okazji corocznych obchodów Dnia Dziecka na Stadionie Miejskim w Białymstoku, 1 czerwca w godzinach 10:00-17:00. Na gości będzie czekać pokaz sztuki magicznej, turniej piłkarski oraz rywalizacje w łucznictwie. Dodatkowo POLREGIO przygotowało dla dzieci konkursy z wiedzy o kolei dla nieco starszych oraz kolorowanki dla młodszych. Wszyscy uczestnicy otrzymają drobny upominek, a rodzice będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o ofercie podróżowania POLREGIO razem z dziećmi.

BYDGOSZCZ

Wyspa Młyńska w Bydgoszczy to zielona enklawa w samym centrum tętniącego życiem miasta. W niedzielę 2 czerwca POLREGIO będzie tam ze swoim stoiskiem, nową ofertą i atrakcjami przygotowanymi w ramach obchodów Dnia Dziecka: masą zabaw plastycznych, w których dzieci będą mogły brać udział razem ze swoimi rodzicami. POLREGIO będzie można spotkać również na wyjątkowej Bajkowej Paradzie Przebierańców, która ruszy o godzinie 13:00 z Placu Wolności w stronę Wyspy Młyńskiej. Spośród uczestników parady zostaną wyłonione i nagrodzone najciekawiej przebrane osoby.

GDYNIA

1 czerwca od godziny 6:00 do 22:00 w województwie pomorskim dzieci do 16 roku życia będą mogły podróżować pociągami POLREGIO za darmo (w relacjach, w których stacje początkowe i końcowe oraz droga przejazdu znajdują się na terenie woj. pomorskiego ograniczonego stacjami: Stare Pole, Prabuty, Gardeja, Smętowo, Bukowo Człuchowskie, Czarne, Słosinko, Sycewie). Dodatkowo w wybranych pociągach przewoźnika dzieci otrzymają specjalne upominki.

KIELCE

W Kielcach POLREGIO przygotowało w ramach obchodów Dnia Dziecka wyjątkowe wydarzenie. 27 maja w godzinach 9:00 – 12:00 na stacji Kielce planowana jest wizyta ok. 200 dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych. POLREGIO przygotowało na tę okazję zwiedzanie dworca kolejowego, przedstawienie kulis pracy maszynisty, kierownika pociągu, kasjera oraz strażnika ze Straży Ochrony Kolei. Jednak przypuszczalnie największą atrakcją dla dzieci będzie jazda po terenie stacji pociągiem EN63A Impuls.

OLSZTYN

Na stacji Olsztyn Zachodni wszystkie zainteresowane dzieci będą mieć niecodzienną okazję do zwiedzenia taboru POLREGIO oraz niespodziankowego przejazdu pociągiem 31 maja w godzinach 9-13. Dla uczestników atrakcji w Olsztynie, POLREGIO przygotowało zestaw niezwykłych gadżetów. Dzieci będą mogły zobaczyć na czym polega praca maszynistów i drużyn konduktorskich. W czasie oczekiwania na przejazd najmłodsi będą brać udział w grach i zabawach w Bajkowej Strefie Animacji oraz zobaczą, jak powstają wielkie bańki mydlane. Wszyscy podróżni z okien pociągu będą podziwiać piękną panoramę olsztyńskiej starówki.

OPOLE

W Opolu zaproszone dzieci z przedszkoli będą mieć wyjątkową okazję do zwiedzenia stacji Opole Główne oraz stacji Kędzierzyn-Koźle. Dla pociech przygotowano zwiedzanie dworca i jego najmniejszych zakamarków, pociągu, w tym pomieszczeń niedostępnych dla przeciętnych podróżujących oraz niesamowitą okazję do zapoznania się z konduktorem i maszynistą POLREGIO oraz ich codzienną pracą.

POZNAŃ

W Poznaniu POLREGIO przygotowało obchody Dnia Dziecka dla zorganizowanych grup dzieci. 6 czerwca wezmą one udział w zwiedzaniu Dworca Poznań Główny oraz w ekscytującym przejeździe edukacyjnym Impulsem do Mosiny i z powrotem.

RZESZÓW

POLREGIO w Rzeszowie przygotowało dla dzieci najdłuższe obchody ze wszystkich! POLREGIO będzie można spotkać w Rzeszowie w Punkcie Bibliotecznym Filia nr 9 w dniach 1-9.06 podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom oraz 8.06 na stoisku dydaktyczno - informacyjnym w ramach "10-tego Dnia Odkrywców" organizowanego na terenie Politechniki Rzeszowskiej. 14 czerwca dziewiętnastowieczny dworzec w Rzeszowie odwiedzi ok. 90 dzieci z przedszkola nr 25, które będą mieć niesamowitą okazję do zapoznania się z jego pracą i przestrzenią oraz otrzymają od POLREGIO specjalne gadżety. Przedszkolaki będą miały także możliwość przejazdu z POLREGIO szynobusem w obrębie stacji kolejowej.

ŁÓDŹ

Z okazji Dnia Dziecka POLREGIO w Łodzi planuje spotkanie z dziećmi z przedszkola w Strzebiniu. 29 maja zaplanowano dla uczestników wyjątkowy przejazd pociągiem relacji Tarnowskie Góry – Częstochowa. W trakcie przejazdu dzieci otrzymają od POLREGIO wyjątkowe prezenty i słodki poczęstunek, a także będą miały okazję wziąć udział w specjalnie przygotowanych konkursach i zabawach. Pracownicy kolei opowiedzą dzieciom o swojej pracy oraz bezpiecznej podróży w pociągu i na terenie kolejowym. Co więcej, 1 czerwca każde dziecko otrzyma w kasie biletowej POLREGIO na dworcu Łódź Kaliska, Łódź Fabryczna i Koluszki drobny upominek.

SZCZECIN

POLREGIO w województwie zachodniopomorskim planuje dla dzieci atrakcje na Wzgórzu Hetmańskim w Szczecinie, gdzie 1 czerwca w godzinach 10 – 14 odbędą się dni otwarte. Na specjalnym stoisku POLREGIO na małych podróżników będą czekały atrakcje, m.in. animacje, malowanie twarzy, trampolina czy gry i zabawy. Dodatkowo zaplanowano zwiedzanie pojazdów kolejowych, a także lokomotywowni i nowoczesnego Centrum Szkoleniowego POLREGIO wraz z symulatorem dla maszynistów.

NOWY SĄCZ

W Nowym Sączu 1 czerwca od godziny 12:00 POLREGIO planuje specjalne spotkanie dla dzieci, które w holu dworca kolejowego poprowadzi Olimpia Ajakaiye. Dzieci będą mogły wziąć udział m.in. w animacjach i zabawach, a także w malowaniu twarzy. Będzie również możliwość zwiedzenia pociągu i rozmowy z maszynistą, poznania wnętrza wozu strażackiego i samochodu policyjnego. Dodatkową atrakcją będzie ruchoma makieta kolejowa i fotobudka.

WROCŁAW

31 maja POLREGIO we Wrocławiu zaprasza na plac przed Dworcem Głównym w godzinach 10:00 - 15:00. Na dzieci będą czekały liczne atrakcje i niespodzianki, a także przejażdżka elektryczną kolejką. Do dyspozycji małych podróżników będzie prawdziwy semafor, lizak do sygnału odjazdu i kierownik pociągu.

LUBLIN

W Lublinie w dniu 28 maja oraz 10 czerwca 80-osobowa grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej Stary Brus będzie gościem na dworcu kolejowym w Lublinie. Jest to grupa dzieci, które mają ograniczone możliwości korzystania z przejazdu pociągiem z tytułu ich miejsca zamieszkania. Dlatego w ramach tej wycieczki odbędą przejazd pociągiem REGIO na odcinku Lublin - Świdnik. W trakcie spotkania dzieci dowiedzą się o pracy na kolei i zasadach bezpieczeństwa. Poznają pracę drużyny pociągowej i otrzymają drobne upominki.

ZIELONA GÓRA

POLREGIO w Zielonej Górze 1 czerwca w godzinach 12:00-16:00, zaplanowało udział w festynie zlokalizowanym w samym centrum miasta przy ratuszu, zorganizowanym przez miasto Zielona Góra. Na stoisku POLREGIO będzie okazja nie tylko do poznania oferty przewoźnika, ale również do wzięcia udziału w grach i animacjach dla dzieci i młodzieży, malowania twarzy przez animatorów czy poznania pracy kierownika pociągu. Odbędzie się także konkurs wiedzy o kolei i POLREGIO z nagrodami.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polregio

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....