TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

25 Vectronów dla MRCE
- Opublikowano: 08.05.2018 10:41:50
25 Vectronów dla MRCE (foto: Siemens)

Mitsui Rail Capital Europe (MRCE), firma leasingowa operująca na europejskim rynku kolejowym, złożyła zamówienie na zakup 25 lokomotyw Vectron od Siemensa.

Pod koniec 2018 r. zostanie odebranych pierwsze dziesięć sztuk (Vectron MS), przeznaczonych do ruchu po całej Europie, od Holandii po kraje na południowym wschodzie Europy. Kolejne dziesięć lokomotyw w wersji wielosystemowej trafią do MRCE w drugiej połowie 2019 r. i będą obsługiwać alpejski korytarz transportowy doliny Renu. Dostawa ostatnich pięciu jednostek (Vectrony DC) planowana jest na początek marca 2019 r. Lokomotywy elektryczne będą z kolei jeździć wyłącznie na terenie Włoch.

Zaufanie jakim obdarza nas spółka MRCE świadczy o jakości i niezawodności naszych lokomotyw. Dzięki nowemu zamówieniu, flota Vectronów w MRCE zwiększy się do 136 lokomotyw. Wszechstronność zastosowań lokomotywy Vectron pozwala naszym klientom czerpać korzyści z dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb rozwiązań dla transportu międzynarodowego - powiedziała Sabrina Soussan, prezes branży Mobility w Siemens AG.

Jesteśmy zadowoleni z pomyślnego złożenia zamówienia na kolejne 25 Vectronów od spółki Siemens. Dzięki temu zamówieniu możemy powiększyć naszą istniejąca flotę dla korytarza Północ-Południe oraz na rynki wschodnioeuropejskie. Dzięki tej inwestycji będziemy w stanie zapewnić najlepsze i najbardziej elastyczne usługi dla naszych klientów - powiedział Junichi Kondo, prezes MRCE.

Zamówione lokomotywy wielosystemowe charakteryzują się mocą 6,4 MW i prędkością maksymalną 160km/h. Vectron DC posiada moc 5,2 MW. Obie wersje są wyposażone w system kontroli pociągów, a Vectrony MS również korzystają z Europejskiego Systemu Sterowania Pociągiem (ETCS).

W ciągu kilku lat Siemens sprzedał już ponad 700 lokomotyw Vectron dla 37 klientów z 15 krajów. Flota lokomotyw przejechała już ponad 110 milionów kilometrów. W Polsce lokomotywy Vectron są operowane przez PKP Cargo, DB Cargo Polska, a w lutym br. zostały zakupiony także przez polski pool taborowy Industrial Division.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Siemens
Vectron
lokomotywa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....