TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

26 biletomatów w pociągach Kolei Małopolskich
UMWM InfoRail.pl - Opublikowano: 09.05.2017 15:43:25
26 biletomatów w pociągach Kolei Małopolskich (foto: UMWM)

Działają już niemal wszystkie z 26 wielofunkcyjnych automatów Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej, które pozwolą na jeszcze większą integrację transportu publicznego na terenie województwa.

Najnowocześniejsze w Polsce biletomaty zamontowano w pociągach Kolei Małopolskich, które od grudnia 2016 r. jeżdżą po regionie. W każdym z 13 małopolskich Impulsów zamontowano po dwa mobilne biletomaty MKA. To najnowocześniejsze urządzenia tego typu dostępne w pociągach i komunikacji miejskiej w całej Polsce. Automaty posiadają wszystkie funkcje dobrze znane użytkownikom stacjonarnych wersji automatów MKA, dołożono także dodatkowe, które zdecydowanie ułatwią i przyspieszą zakup biletów.

Całkowitą nowością jest możliwość ekspresowego zakupu biletu poprzez zeskanowanie kodu QR z już posiadanego, nieważnego biletu kolejowego oraz możliwość zakupu biletu "na ten pociąg". Dzięki tej funkcji stacja początkowa wyczytuje się automatycznie, stację końcową wybieramy natomiast sami. Istnieje także możliwość kupna "biletu na ten pociąg z przesiadkami", wtedy stację końcową wybieramy spośród dostępnych na trasach SKA. W nowych automatach MKA za bilety można zapłacić zarówno gotówką jak i kartą płatniczą. Dostępna jest także forma zbliżeniowego uregulowania należności za bilet.

W wersjach mobilnych biletomatów tak samo jak w stacjonarnych możemy także kupić bilety papierowe na wyznaczoną trasę oraz bilety okresowe – zarówno kolejowe jak i bilety komunikacji miejskiej w Krakowie i Tarnowie. Urządzenia dają także możliwości rezerwacji miejsc parkingowych oraz przeniesienia biletów zakupionych przez portal na kartę MKA.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Małopolskie
Impuls
biletomat
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....