TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Aeroexpress wjeżdża do Kazania
INFORAIL - Opublikowano: 27.05.2013 14:29:24
Aeroexpress wjeżdża do Kazania

Aeroexpress poinformował o uruchomieniu połączeń kolejowych na trasie łączącej lotnisko w Kazaniu z centrum miasta. W okresie od 22 maja do 3 czerwca 2013 roku linia będzie obsługiwana przez 4 pary pociągów dziennie. Od 4 czerwca liczba ta wzrośnie. Uruchomienie tego połączenia jest jednym z elementów przygotowań do 27. Letniej Uniwersjady, która w stolicy Tatarstanu odbędzie się w lecie tego roku.

Trasa będzie obsługiwana przez jednostki Desiro Rus Lastochka, które zostały wyprodukowane przez firmę Siemens, i specjalnie zaprojektowane dla rosyjskiego przewoźnika. Każdy z tych pociągów ma 435 miejsc, w tym 8 w klasie biznes. Jest wyposażony w systemy klimatyzacji, nowoczesne toalety, a także specjalne miejsca dla pasażerów niepełnosprawnych. Na wnież jest przystosowane do potrzeb osób z ograniczonymi możliwościami ruchowymi. Są tu specjalne rampy, windy czy dotykowe udogodnienia dla niewidzących. Tak jak w przypadku wszystkich innych regionów, gdzie Aeroexpress działa, osoby niepełnosprawne będą mogły skorzystać z bezpłatnej usługi Assistance Travel. Obejmuje ona zapewnienie pomocy pasażerom po przyjeździe na dworzec i pomoc w ich odprawie na lotnisku.

Całkowity czas przejazdu z lotniska do centrum miasta to 20 minut. Bilet będzie kosztował 200 rubli w klasie ekonomicznej i 400 w klasie biznes. \'Wprowadzenie Aeroexpressów w Kazaniu to ważne i długo oczekiwane wydarzenie. Dość długo przygotowywaliśmy się do tego przedsięwzięcia. Bardzo poważnie podeszliśmy do jego realizacji, chcąc zapewnić usługi na wysokim poziomie. Dziś z przyjemnością możemy obwieścić, że pociągi Aeroexpressu w Kazaniu są w pełni gotowe do zabrania pasażerów na swój pokład \'- powiedział Alexey Krivoruchko, szef Aeroexpress. \'Nie mamy wątpliwości, że nasz projekt w Kazaniu stanie się jeszcze bardziej popularny już w lipcu tego roku, kiedy to miasto będzie gospodarzem Letniej Uniwersjady\' –dodał.

Kazań jest czwartym miastem, w którym Aeroexpress będzie realizował kolejowe połączenia lotniska z centrum miasta. W 2008 roku pierwsze pociągi pojawiły się w Moskwie. W 2012 roku szybkie połączenia lotniskowe uruchomiono również w Soczi i Władywostoku.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Kazań
Rosja
Aeroexpress
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....