TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Arriva wkracza na Półwysep Helski!
InfoRail - Opublikowano: 02.06.2016 13:00:09
Arriva wkracza na Półwysep Helski!

Tegoroczne kolejowe wakacje w Helu zapowiadają się niezwykle ciekawie. A to za sprawą nowego przewoźnika, który będzie kursował na Półwysep.

Otóż 25 czerwca 2016 roku Arriva RP uruchomi nowe wakacyjne połączenia w relacji Bydgoszcz ? Gdańsk ? Władysławowo ? Hel. Jak informuje przewoźnik Oferta Multi Plaża to kolejna propozycja pociągu międzyregionalnego uruchomionego na zasadach komercyjnych. Nowe połączenie to doskonała możliwość bezpośredniego, komfortowego, szybkiego dotarcia na wakacyjny wypoczynek. Pociąg Słoneczny Patrol w relacji Bydgoszcz ? Hel - Bydgoszcz będzie uruchamiany codziennie przez cały okres wakacji.

Uzupełnieniem oferty będą pociągi Leżak i Parawan kursujące na odcinku Hel ? Władysławowo, dzięki którym będzie można szybko, nie stojąc w korkach przemieszczać się po półwyspie Helskim. Z połączenia będą mogli skorzystać także mieszkańcy Grudziądza, którym przewoźnik oferuje pewne i szybkie skomunikowanie z pociągiem Słoneczny Patrol w Laskowicach Pomorskich. Podróżni rozpoczynający podróż z Grudziądza za przejazd do Laskowic Pomorskich zapłacą tylko 1 zł. W pociągach wakacyjnych będą obowiązywać promocyjne oferty, zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną.

Połączenia uruchamiane na odcinku Hel ? Władysławowo objęte zostaną konkurencyjną taryfą strefową. Zupełną nowością będzie możliwość zakupu biletów na przejazd pociągiem u mobilnych sprzedawców Arriva w Władysławowie i Helu. Specjalnie oznaczeni sprzedawcy będą do dyspozycji podróżnych m.in. na plaży i w centrum miasta. Bilety na przejazd naszymi pociągami będą również uprawniały do zniżek na liczne atrakcje turystyczne m.in. szkolenia windsurfingu i kitesurfingu Surf Point w Jastarni, w wypożyczalniach rowerów Otto BIKE, w Ocean Park Władysławowo, w Muzeum Motyli oraz na przejazdy Melexem po Helu.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.arriva.pl. Rozkład jazdy znajdziecie też w linku "więcej".
WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Arriva
Hel
Władysławowo
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....