TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Autobusy będą wspomagać pociągi na Pomorzu
InfoRail - Opublikowano: 25.11.2016 11:12:09 5 komentarzy
Autobusy będą wspomagać pociągi na Pomorzu

Autobusy będą prawdopodobnie uzupełniać siatkę połączeń Przewozów Regionalnych na dwóch trasach w województwie Pomorskich w nowym rozkładzie jazdy. Chodzi mianowicie o linię helską i odcinek Kościerzyna ? Chojnice.

Przewoźnik właśnie ogłosił przetarg na realizowanie tych przewozów. I co ciekawe wcale nie chodzi o okres wakacyjny, a o terminy od 11 grudnia 2016 roku do 21 kwietnia 2017 roku oraz od 2 października do 9 grudnia 2017 roku w przypadku połączeń Władysławowo ? Hel. Kursy z Chojnic do Kościerzyny mają być realizowane przez cały czas obowiązywania nowego rozkładu jazdy ? od 11 grudnia 2016 roku do 9 grudnia 2017 roku.

W przypadku połączenia Władysławowo ? Hel w grę wchodzą cztery kursy, o łącznej ilości wozokm ? 55.860. Potrzebny jest autobus przegubowy, z co najmniej 55 miejscami siedzącymi o łącznej pojemności 115 pasażerów.

Z Kościerzyny do Chojnic mają być wykonywane dwa kursy oraz jeden na trasie Dziemiany Kaszubskie ? Chojnice. Łączna ilość wozokm 122.248. Tu pojemność autobusu jest podobna. Pojazdy nie mogą być starsze niż z 1998 roku.

Oferty można składać do 29 listopada 2016 roku. Przewoźnicy mogą ubiegać się o realizację obu zadań bądź jednego z nich.

Poniżej proponowane rozkłady jazdy.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Hel
Kościerzyna. Władysławowo
Chojnice
 • GD – 25.11.2016

  Mogliby puscic SA103 albo kupic SA135 i problem by sie rozwiazal

 • fromex – 25.11.2016

  W okresie wakacyjnym jazda autobusem do Helu (no bo nie na hel :P), to będzie świetna okazja by nadrobić zaległości w lekturze książek. Jechałem kilka lat temu samochodem w lipcu, w środku tygodnia, przy nieciekawej pogodzie. Nigdy #$^%@ więcej :

 • bun – 25.11.2016

  To tak jakby wzdłuż rzeki statki przewozić na lawetach po zakorkowanych drogach.

 • kolejFAN – 25.11.2016

  to jest jakaś paranoja. Po co powtarzacie te bzdury które PRy wypisują ? nie wspomogą, TYLKO ZASTĄPIĄ. Na linii Kościerzyna-Chojnice pozostanie aż DWIE PARY pociągów, to jest klasyczne wygaszanie popytu. Wspomogły by wtedy gdyby były 4 pary a 2 dodatkowe na autobusach. Jaki jest powód tych machinacji? brak szynobusów?! przecież na Hel po sezonie jeździ mało co, więc dlaczego im brakuje pojazdów???

 • www – 25.11.2016

  To taka bzdura że aż strach. Na taką linię jak do Helu nie da się ogłosić przetargu na komercyjnego przewoźnika, który zapewni odpowiednią ilość i pojemność taboru w sezonie? Ewentualnie województwo z łaski swej powinno przywrócić tanie połączenia po Zatoce Gdańskiej. Było dobrze, a teraz wszyscy muszą się pchać do pociągu, który jedzie ponad dwa razy dłużej niż płynie statek do Helu.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....