TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Bez większych zmian w rozkładzie jazdy PR na Podlasiu
UMWP InfoRail - Opublikowano: 10.12.2015 10:20:44 1 komentarz
Bez większych zmian w rozkładzie jazdy PR na Podlasiu

W rozkładzie jazdy obowiązującym od 13 grudnia 2015 r. nie ma radykalnych zmian w stosunku do obecnej oferty Podlaskiego Oddziału PR. Zarówno liczba pociągów, jak i terminy i godziny ich kursowania są bardzo zbliżone do rozkładu 2014/2015.

Pociągi REGIO

Kolejowe przewozy pasażerskie na terenie województwa są realizowane przez spółkę Przewozy Regionalne na podstawie umowy zawartej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego na lata 2015 i 2016. Oferta przewozowa na rok 2016 jest dostosowana do wielkości środków finansowych, jakie przeznaczył na kolejowe przewozy samorząd województwa. W porozumieniu z organizatorem przewozów w ofercie zostały uwzględnione niektóre wnioski pasażerów. Na przykład na trasie Szepietowo ? Białystok po rocznej przerwie do rozkładu powróci pociąg odjeżdżający z Szepietowa po godz. 10. Będzie kursował od poniedziałku do piątku. Natomiast w soboty zamiast niego będzie kursował pociąg odjeżdżający z Szepietowa o godz. 17:19.

Plany uruchomienia kolejowej komunikacji na Litwę

W październiku Przewozy Regionalne i Koleje Litewskie podpisały list intencyjny w sprawie uruchomienia regularnej komunikacji kolejowej pomiędzy Polską i Litwą. Podpisanie listu intencyjnego otwiera drogę do rozmów między przewoźnikami i opracowania szczegółów współpracy. Kontakty zostały już nawiązane i obecnie trwają negocjacje. Komunikacją kolejową na Litwę zainteresowane są władze województwa, które są gotowe do finansowania przewozów.

Nowy tabor

Park taborowy Podlaskiego Oddziału Przewozów Regionalnych powiększył się o dwa zmodernizowane pojazdy . Kilka dni temu dotarły do Białegostoku dwa pociągi elektryczne po gruntownej modernizacji zleconej i sfinansowanej przez samorząd województwa podlaskiego. Są to nowoczesne pojazdy, posiadające monitoring, klimatyzację, ułatwienia dla pasażerów niepełnosprawnych oraz turystów z rowerami, a także Wi-Fi. Pojazdy te będzie można spotkać na trasach z Białegostoku do Ełku, Szepietowa i Kuźnicy Białostockiej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Podlaskie
Przewozy Regionalne
  • gutek – 10.12.2015

    rozkład bez większych zmian a słychać narzekania na ofertę IC.a mając własne EN57al można uruchomić pociągi do W-wy [do Małkini jako R od Małkini kategorii IR ] .

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....