TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Cegielski szykuje pomiary i badania. Buduje napęd do ezt-ów
InfoRail.pl - Opublikowano: 29.05.2018 11:45:15
Cegielski szykuje pomiary i badania. Buduje napęd do ezt-ów (foto: FPS)

Spółka H. Cegielski Energocentrum ogłosiła przetarg na odpłatne korzystanie z urządzeń (wynajem): elektrycznego pojazdu trakcyjnego do przewozów pasażerskich wraz z aparaturą pomiarową oraz opracowanie programu badań i przeprowadzenie badań.

Przedmiotem zamówienia jest pojazd o jednym wózku napędowym z silnikami asynchronicznymi wraz z aparaturą pomiarową oraz opracowanie programu badań i przeprowadzenie badań poligonowych poślizgów pojazdu oraz badań kompatybilności elektromagnetycznej, poziomu hałasu oraz właściwości dynamicznych falowników napędowych o konstrukcji dachowej oraz przetwornic zasilania urządzeń pomocniczych o konstrukcji dachowej skonstruowanych przez zamawiającego.

Celem zamówienia jest realizacja projektu pt.: "Wysokosprawny wielosystemowy układ napędowy i zasilania z elementami półprzewodnikowymi SiC oraz izolacją od sieci realizowaną na transformatorach wysokiej częstotliwości przeznaczony do elektrycznych zespołów trakcyjnych". Celem projektu jest podniesienie potencjału konkurencyjnego oraz tworzenie możliwości wejścia na nowe nie obsługiwane do tej pory rynki zbytu. Znalazł się on na liście NCBR, stąd też może liczyć na dofinansowanie.

Zamówienie podzielono na 2 etapy nie dopuszczając ofert częściowych:

Etap 1

Odpłatne korzystanie z urządzeń (wynajem): elektrycznego pojazdu trakcyjnego do przewozów pasażerskich o jednym wózku napędowym z silnikami asynchronicznymi do weryfikacji oprogramowania falowników napędowych o konstrukcji dachowej oraz przetwornic zasilania urządzeń pomocniczych o konstrukcji dachowej skonstruowanych przez zamawiającego.

Etap 2

Odpłatne korzystanie z urządzeń (wynajem): elektrycznego pojazdu trakcyjnego do przewozów pasażerskich o jednym wózku napędowym z silnikami asynchronicznymi do przeprowadzenia badań poligonowych pojazdu z zainstalowanymi falownikami napędowymi o konstrukcji dachowej oraz przetwornicami zasilania urządzeń pomocniczych o konstrukcji dachowej skonstruowanymi przez zamawiającego.

Rozpoczęcie realizacji Etapu 1 nastąpi nie później niż od 04.11.2018 r., Etapu 2 nie później niż od 01.08.2019 r. Łączny czas realizacji Etapu 1 nie krócej niż 31 dni.

Do wykonania badań niezbędna jest specjalizowana aparatura laboratoryjna wymagana do wykonania pomiarów na zgodność z normami. Ww. aparatura badawcza niezbędna jest do przeprowadzenia badań według programu badań opracowanego przez wynajmującego pojazd, obejmujących m.in.:

Badania poślizgów pojazdu, badań kompatybilności elektromagnetycznej w tym, ze względu na przewidywane zastosowania napędów i przetwornic do zasilania z trakcji wielosystemowej - badania na zgodność z Regelung Nr EMV 06 "Technische Regeln zur Elektromagnetischen Verträglichkeit" , badania poziomu hałasu oraz badania właściwości dynamicznych falowników napędowych o konstrukcji dachowej oraz przetwornic zasilania urządzeń pomocniczych o konstrukcji dachowej skonstruowanych przez zamawiającego.

Oferty można składać do 5 czerwca 2018 roku. Kryteria oceny stanowią: cena – 60% oraz jakość – 40%.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Cegielski
napęd
ezt

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....