TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Ceske Drahy już sprzedają bilety na rozkład jazdy 2019/2020
InfoRail.pl - Opublikowano: 06.11.2019 13:45:28
Ceske Drahy już sprzedają bilety na nowy rozkład jazdy 2019/2020

Czeskie koleje w swoim e-sklepie rozpoczęły przedsprzedaż biletów na nowy rozkład jazdy 2019/2020, który będzie obowiązywał od 15 grudnia 2019 r.

Od 1 listopada pasażerowie mogą kupować bilety na świąteczną podróż w sklepie internetowym oraz w aplikacji My Train na telefony komórkowe. Okres przedsprzedaży wynosi do 60 dni i obejmuje teraz również wyjazdy świąteczne. Przed Bożym Narodzeniem i po nim jest zawsze duże zainteresowanie podróżowaniem pociągami, a wczesny zakup biletów zapewni najtańszą podróż i zagwarantuje miejsca, po dokonaniu rezerwacji, która w Czechach nie jest obowiązkowa.

Od tego samego dnia oferta biletów w e-sklepie Czeskich Kolei oraz w aplikacji My Train została rozszerzona o niektóre bilety w ramach tzw. Małego ruchu granicznego (MPS). Elektroniczne dokumenty podróży będą ponownie dostępne w ofertach granicznych MPS Länderbahn i MPS Slovakia. Bilety będą oferowane w takim samym zakresie jak w kasach biletowych na stacjach lub w pociągu, z wyjątkiem kursów do SelbStadt w MPS Länderbahn.

Kolejną nowością w listopadzie jest możliwość zakupu tzw. biletów łączonych w kasach Kolei Czeskich. Ich sprzedaż rozpoczęła się w ramach próby. Wiązane bilety oferują najtańszą opcję przejazdu krajowymi pociągami przewoźników, ale są powiązane z konkretnym pociągiem, z którego pasażer musi skorzystać. W innych połączeniach bilet można wykorzystać za zapłatą do biletu podstawowego lub biletu ulgowego.

Od początku listopada rozszerzono także możliwość wyboru konkretnego miejsca przy dokonywaniu rezerwacji w niektórych pociągach przyjeżdżających z zagranicy. Teraz możliwe będzie wybranie konkretnych miejscówek w pociągach: Berliner z Niemiec i Valašský expres, który pojedzie z Púchova do Pragi. Umożliwi to przeniesienie zarządzania rezerwacjami dla tych pociągów z zagranicy do czeskiego systemu rezerwacji. Możliwość wyboru miejsca dla pociągów z zagranicy jest również możliwa dla połączeń: Żylina - Bohumin - Praga, SC Pendolino Košičan z Koszyc do Pragi i Railjet Slovenská strela z Bratysławy do Pragi.

W okresie od 12 do 14 grudnia 2019 r. obowiązują pewne ograniczenia dotyczące przedsprzedaży biletów i rezerwacji w e-sklepie oraz aplikacji My Train, a także rezerwacji miejsc w kasach biletowych w związku ze zmianą rozkładu jazdy. Późniejszy termin sprzedaży rezerwacji dotyczy również pociągów do/z Polski, w zależności od daty rezerwacji połączeń polskiego przewoźnika PKP Intercity.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Ceske drahy
Czechy
bilet
pasażer

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....