TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Deutsche Bahn dbają o czystość toalet!
INFORAIL - Opublikowano: 06.08.2013 13:07:47 2 komentarze
Deutsche Bahn dbają o czystość toalet!

250 sprzątaczki tranzytowe, w tym 50 nowych pracowników, dbać teraz będzie o czystość w toaletach pociągów ICE Deutsche Bahn. Aby proces ten przebiegał jeszcze skuteczniej i przynosił jeszcze lepsze efekty niemiecki przewoźnik zainwestował w niego około 3 miliony euro. W przyszłości na czyszczenie toalet w pociągach dalekobieżnych DB chcą przeznaczyć około 8 milionów euro. Pozazdrościć… \'Czyste toalety na naszych pociągach są koniecznością. Badania opinii podróżnych pokazują, jak ważna jest to kwestia jest dla naszych klientów. Dlatego kładziemy na to nacisk, zwracając szczególną uwagę na sprzątanie toalet”- mówi Berthold Huber, dyrektor ds. ruchu dalekobieżnego w DB.

\'Istniejąca koncepcja czyszczenia toalet została zaktualizowana. Wszyscy pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie procedur obsługi pociągów i zachowania wobec podróżnego. Ponadto, personel sprzątający otrzymał nowy strój i jest łatwo rozpoznawalny przez pasażerów\'- dodał Michael Schmid, dyrektor generalny DB Services GmbH , spółki zależnej od Deutsche Bahn.

Oprócz tego DB posiada 200 przenośnych komputerów, na pokładzie pociągów dalekobieżnych, które pozwalają na szybkie zdiagnozowanie i usunięcie, już na trasie drobnych usterek w toaletach lub innych urządzeniach technicznych, takich jak chociażby klimatyzacja. Jak bardzo taki sprzęt przydałby się w Polsce wie chyba każdy, kto trafił ostatnio na wagon z zepsutą klimatyzacją. To pokazuje jednak, jaka przepaść dzieli kolej polską i niemiecką...
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
DB
Niemcy
  • skoda – 06.08.2013

    raczej niemieccy pasażerowie dbają o czystość

  • gość – 07.08.2013

    Dokładnie, polscy pasażerowie niestety zostawiają straszny bałagan w toaletach. Wsiadając do pociągu na początku trasy widzę czystą toaletę, wysiadając, stos niedopałków, pełno śmieci zostawionych przez pasażerów. Zacznijmy sami dbać o nasze otoczenie, bo nie sposób postawić przy każdej toalecie człowieka, który będzie sprzątać co chwilę. Wydaje mi się, że to jest klucz do rozwiązania problemu.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....