TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Dla PKP utrudnienia nie zaistniały?
InfoRail.pl - Opublikowano: 13.08.2017 10:18:48 2 komentarze
Dla PKP utrudnienia nie zaistniały?

W piątkową noc nad Polską przechodziły burze, które spowodowały znaczne utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Według informacji PAP kłopoty mieli pasażerowie na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie, Pomorzu i Kujawach. To efekt powalonych drzew i uszkodzeń sieci trakcyjnej. Tymczasem dla PKP i PKP PLK problem nie zaistniał. Strony internetowe pkp.pl i plk-sa.pl nie wspominają nawet słowem o jakichkolwiek utrudnieniach. Nie można również dowiedzieć się jakie i czy w ogóle pojawiły się jakiekolwiek uszkodzenia na sieci kolejowej.

Strona PKP SA jako ostatni publikuje news z 11 kwietnia 2017 roku o przyjaznym sąsiedztwie kolei. PKP PLK chwalą się natomiast, że na trasie Opole-Nysa będą dwa nowe przystanki. Informacje jakże przydatne dla pasażerów, którzy utknęli na trasie… Szczątkowe wieści pojawiały się na Portalu pasażera, o istnieniu którego mało kto tak naprawdę wie. Dla zwykłego podróżnego podstawowym hasłem jest "PKP" i w oparciu o nie szuka informacji. Na stronach PKP i PKP PLK nie pojawiła się nawet wzmianka, że o utrudnieniach można przeczytać na ww. portalupasazera.pl.

Zapytany przez nas w sobotę rzecznik prasowy PKP PLK Mirosław Siemieniec o to, gdzie można znaleźć jakiekolwiek komunikaty na temat utrudnień po burzach przesłał nam kolejną "dobrą nowinę", z której wynika, że wszystko już jest super. Ale co było nie do końca super? Tego już nie wiemy. Nie dowiedzieliśmy się także, gdzie można znaleźć informacje o sytuacji po burzach.

Najlepszym źródłem informacji dla pasażerów po raz kolejny okazali się inni pasażerowie, którzy za pośrednictwem chociażby Facebooka przekazywali sobie informacje o utrudnieniach. Co robiły w tym czasie osoby odpowiedzialne za strony PKP i PKP PLK? Spały? Odpoczywały na wakacjach? Najprawdopodobniej. Mamy przecież długi wakacyjny weekend…Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP PLK
PKP SA
  • G.kolejarz – 13.08.2017

    Kilkugodzinne opóźnienia pociągów EIP EIC IC oraz wielu innych w dniu 11 sierpnia na CMK.Paraliż na stacji Warszawa Zachodnia. Tłumy zdezorientowanych pasażerów. Jak nie burza to susza jak nie mróz to upał. PLK zawsze ma coś na wytłumaczenie. Podobno przez 5 lat ni będzie 200/km h bo muszą skalibrowac jakiś system.Przez okno widziałem pracowników PLK.Nie pracowali bo pewnie muszą skalibrowac łopaty!

  • G.kolejarz – 13.08.2017

    Ps 11 sierpnia była pogodz jak marzenie.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
NASZE TOP 10
Czytane
Komentowane
Filmy
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...