TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Dużo zmian w kursowaniu pociągów na linii legionowskiej
ZTM WARSZAWA - Opublikowano: 23.05.2016 10:20:59 1 komentarz
Dużo zmian w kursowaniu pociągów na linii legionowskiej

Od 27 maja do 11 czerwca pociągi SKM S3 będą kursowały na trasie skróconej Warszawa Wschodnia ? Warszawa Lotnisko Chopina. Pociągi SKM S9 będą obsługiwały trasę Wieliszew / Legionowo ? Warszawa Zachodnia / Warszawa Gdańska oraz zostanie dla nich wprowadzony zmieniony rozkład jazdy. Inaczej będą kursowały także pociągi Kolei Mazowieckich i PKP Intercity. Zmiany są związane z budową Trasy Świętokrzyskiej i tunelu pod linią kolejową na odcinku Warszawa Wschodnia ? Warszawa Praga.

Szybka Kolej Miejska

Pociągi SKM S3 będą obsługiwały trasę skróconą Warszawa Wschodnia ? Warszawa Lotnisko Chopina.

Dla pociągów SKM S9 będzie obowiązywała trasa: Wieliszew / Legionowo ? Warszawa Gdańska / Warszawa Zachodnia. Część pociągów jadących z Wieliszewa / Legionowa będzie kończyła kursy na przystanku Warszawa ZOO. Jednocześnie zostanie zmieniony rozkład jazdy.

Koleje Mazowieckie

Wybrane pociągi Kolei Mazowieckich linii RL będą obsługiwały trasę Modlin ? Warszawa Lotnisko Chopina drogą okrężną (przez Warszawę Wschodnią Towarową). Będzie się to wiązało z wydłużeniem czasu przejazdu o około 20 minut. Pozostałe kursy KM RL będą realizowane na trasie skróconej Warszawa Wschodnia ? Warszawa Lotnisko Chopina.

Część pociągów Kolei Mazowieckich na linii R9 (do / z Nasielska, Ciechanowa i Działdowa) będzie zaczynała i kończyła kursy na przystanku Warszawa ZOO.

PKP Intercity

Wybrane pociągi PKP Intercity, kursujące pomiędzy Warszawą a Trójmiastem, Olsztynem i Białymstokiem oraz jadące w kierunku lub z Wrocławia i Krakowa, będą przejeżdżały przez stację Warszawa Gdańska (z pominięciem stacji Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna i Warszawa Wschodnia).

Honorowanie biletów w okresie 27 maja ? 11 czerwca

Bilety ZTM będą obowiązywały:

w pociągach KM na odcinku Wieliszew ? Legionowo ? Warszawa Zachodnia oraz w pociągach linii RL na odcinku Legionowo ? Warszawa Lotnisko Chopina

w pociągach KM na odcinku Warszawa Wschodnia ? Warszawa Zachodnia ? Warszawa Służewiec

w pociągach PKP Intercity na odcinku Warszawa Zachodnia ? Warszawa Centralna ? Warszawa Wschodnia ? Legionowo (tylko pociągi KORMORAN i POLARIS) i Warszawa Gdańska ? Legionowo, w wagonach kl. 2 z miejscami do siedzenia.

W pociągach PKP IC będą obowiązywały wyłącznie bilety ZTM ważne w I i II strefie. Przewóz rzeczy, zwierząt i rowerów będzie odbywał się według zasad i taryfy PKP IC.

W pociągach KM i PKP IC pasażerowie z biletami kartonikowymi ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane są zobowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny w formacie 24-godzinnym, czyli np. 30.05 godz. 08.15, a osoby posiadające bilety zakodowane na WKM muszą je wcześniej aktywować.

Bilety KM (sieciowe oraz do odpowiednich stacji) będą obowiązywały:

w metrze na odcinku Dworzec Gdański ? Centrum

w pociągach SKM S3 i S9 na całej trasie i we wszystkich pociągach SKM na odcinku Warszawa Wschodnia ? Warszawa Zachodnia

w tramwajach linii 28 (Dw. Gdański ? Warszawa ZOO ? Dw. Wschodni) i linii 41 (Warszawa ZOO ? Dw. Gdański ? Dw. Centralny), tramwajach i autobusach na trasie: Dw. Gdański ? Andersa ? Marszałkowska ? Centrum oraz innych tramwajach i autobusach na trasach pokrywających się z tymi odcinkami.

Bilety PKP IC (sieciowe, weekendowe oraz wydane na przejazd w relacjach z / do stacji Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia, Warszawa Zachodnia, Warszawa Gdańska lub przez Warszawę) będą obowiązywały:

w metrze na odcinku Dworzec Gdański ? Centrum

w pociągach SKM S9 na odcinku Warszawa Gdańska ? Warszawa Zachodnia

w tramwajach linii 28 (Dw. Gdański ? Warszawa ZOO ? Dw. Wschodni) i linii 41 (Warszawa ZOO ? Dw. Gdański ? Dw. Centralny), tramwajach i autobusach na trasie: Dw. Gdański ? Andersa ? Marszałkowska ? Centrum oraz innych tramwajach i autobusach na trasach pokrywających się z tymi odcinkami.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
SKM Warszawa
Koleje Mazowieckie
ZTM Warszawa

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....