TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

H. Cegielski-Fabryka Pojazdów Szynowych szuka pracowników
FPS InfoRail.pl - Opublikowano: 13.10.2017 15:57:12 4 komentarze
FPS szuka pracowników

H. Cegielski-Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. w Poznaniu, jedyny polski producent nowoczesnych wagonów pasażerskich i firma modernizująca tabor, obecnie jest w fazie dynamicznego rozwoju i staje w obliczu nowych wyzwań.

Podjęte działania restrukturyzacyjne i bieżące skuteczne uczestnictwo w postępowaniach przetargowych przynoszą systematycznie oczekiwany wynik. Firma realizuje obecnie modernizację 22 sztuk wagonów pasażerskich typu 144A, które po wykonanej usłudze staną się nowoczesnymi wagonami przedziałowymi 2 klasy. Spółka złożyła ponadto najkorzystniejszą ofertę na modernizację 60 wagonów osobowych typu 141A/111A, z opcją rozszerzenia zamówienia o kolejne 30 sztuk, i oczekuje obecnie na podpisanie umowy z zamawiającym, tj. PKP Intercity. Flagową pozycję, jako jedynego producenta nowoczesnych wagonów pasażerskich w Polsce, firma udokumentowała ostatnio złożeniem, najkorzystniejszej oferty na wyprodukowanie 55 sztuk fabrycznie nowych wagonów pasażerskich, przeznaczonych do ruchu międzynarodowego, z opcją na kolejne 26 sztuk. Ponadto w najbliższej perspektywie czasowej realizowany będzie także projekt skonstruowania i wyprodukowania nowoczesnego i innowacyjnego pojazdu spalinowo-elektrycznego dla którego firma pozyskała dofinansowanie. Spółka w związku z realizowanymi obecnymi i przyszłymi zamówieniami i dalszym prężnym długofalowym rozwojem, poszukuje pilnie wykwalifikowanych pracowników do realizacji zadań produkcyjnych na warsztacie i w zdefiniowanych obszarach potrzeb również pracowników biurowych. Firma zapewnia stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy.

Więcej informacji na stronie www.fpspoznan.pl .Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
FPS
 • www – 13.10.2017

  No, ale z tym wstępem o "jedyności" to pojechaliście... Nie no, Pesa kupiła wagony dla KM w Chinach i sprzedała jako swoje? Czy może to są wagony przedpotopowe z drewna?A na czym ma polegać innowacyjność pojazdu spalinowo-elektrycznego? Przecież takie po świecie jeżdżą od dawna.Jak kopiujecie info ze strony źródłowej to przynajmniej nie wycinajcie najważniejszych informacji, bo przez to wychodzi coś takiego jak w tekście. To nie wina FPS podającego prawdziwą informację, a redakcji.

 • /*\ – 13.10.2017

  Dlaczego w języku ukraińskim tych ogłoszeń nie drukują? Nikt normalny w Poznaniu do tego skansenu z lat 80-tych XXw nie pójdzie pracować.

 • InfoRail.pl – 13.10.2017

  A niby co wycieliśmy?

 • pyrlander – 13.10.2017

  www - w portfolio Pesa nie ma wagonów własnej konstrukcji i produkcji (poza piętrusami, ale nie o tych wagonach mowa).

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....