TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

InnoTrans 2016: Autobusowy debiut na kolejowych targach
InfoRail - Opublikowano: 23.06.2016 10:21:07
InnoTrans 2016: Autobusowy debiut na kolejowych targach

Dzięki całkowicie nowej koncepcji nadchodzących targów InnoTrans, które odbędą się w Berlinie od 20 do 23 września, na terenie ekspozycji zewnętrznej zostanie po raz pierwszy zaprezentowana powierzchnia wystawiennicza dla autobusów ? tzw. ?Bus Display?.

Międzynarodowi producenci autobusów i przemysł kooperacyjny zaprezentują odwiedzającym targi swoje najnowsze pojazdy i systemy infrastruktury ładowania energią elektryczną.

Wystawa autobusów (Bus Display) to nie wszystko. Będzie także kurs demonstracyjny na trasie o długości 500 metrów, na podstawie której specjaliści mogą wyrobić sobie zdanie o prezentowanych pojazdach.

Targi InnoTrans 2016 udostępniają ostatnią, do tej pory nie wykorzystywaną powierzchnię terenu. W ten sposób teren targów będzie wykorzystywany do ostatniego metra kwadratowego.

Udział w targach zapowiedzieli m.in. Solaris, Siemens, VDL, Belkommunmash czy Sileo.

Międzynarodowi producenci autobusów z krajów takich jak Francja, Polska, Holandia, Niemcy, jak również Białoruś i Chiny zgłosili już swój udział w debiutanckiej wystawie autobusów (Bus Display). Centralnym tematem prezentowanym przez wystawców ma być mobilność elektryczna dla komunikacji publicznej przyjaznej dla środowiska.

- W tym roku zaprezentujemy nasz najnowszy produkt ? elektrycznie napędzany autobus, który można ładować za pomocą odbieraka prądu, układu indukcyjnego lub wtyczki ? mówi Mateusz Figaszewski, Dyrektor ds. PR w Solaris Bus & Coach S.A. z Polski. We współpracy z Solarisem wydział Mobilności (Mobility) firmy Siemens AG zaprezentuje odpowiednią infrastrukturę w postaci mobilnej stacji ładowania energią elektryczną. Firma VDL Bus & Coach bv z Holandii zaprezentuje całkowicie elektryczny autobus przegubowy Citea SLFA Electric.

Cel: Szybsze ładowanie i dalekie zasięgi

Krótsze czasy ładowania ze względu na specjalny zasobnik energii i superkondensatory obiecuje autobus elektryczny, który zaprezentuje białoruski producent OJSC Managing holding company Belkommunmash wspólnie ze swoim chińskim partnerem firmą XINZHU Corporation Chengdu Xinzhu Road & Bridge Machinery. - Dzięki dogodnej lokalizacji wystawy autobusów możemy osiągnąć maksymalną liczbę odwiedzających specjalistów ? mówi Svetlana Rusak z firmy Belkommunmash. Firma Sileo GmbH z Salzgitter przedstawi akumulatorowy autobus przegubowy S18, który ma gwarantowany zasięg 250 km na jednym ładowaniu nocnym.

Bimodalność z Lohr

Jako uzupełnienie wystawy autobusów francuska firma SA Lohr Industrie poinformuje na swoim stoisku, znajdującym się na terenie ekspozycji zewnętrznej o nowym systemie komunikacji miejscowej Cristal. ? Jest on w 100% elektryczny, oszczędny, cyfrowy i bimodalny. Posiada on zarówno tryb samobieżny dla transportu indywidualnego, jak również tryb wahadłowy z dwoma do czterech sprzężonych pojazdów do transportu kolektywnego ? mówi Laura Korth z firmy Lohr o wyjątkowości systemu Cristal.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Siemens
Solaris
InnoTrans

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....