TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

InnoTrans 2016: Autobusowy debiut na kolejowych targach
InfoRail - Opublikowano: 23.06.2016 10:21:07
InnoTrans 2016: Autobusowy debiut na kolejowych targach

Dzięki całkowicie nowej koncepcji nadchodzących targów InnoTrans, które odbędą się w Berlinie od 20 do 23 września, na terenie ekspozycji zewnętrznej zostanie po raz pierwszy zaprezentowana powierzchnia wystawiennicza dla autobusów ? tzw. ?Bus Display?.

Międzynarodowi producenci autobusów i przemysł kooperacyjny zaprezentują odwiedzającym targi swoje najnowsze pojazdy i systemy infrastruktury ładowania energią elektryczną.

Wystawa autobusów (Bus Display) to nie wszystko. Będzie także kurs demonstracyjny na trasie o długości 500 metrów, na podstawie której specjaliści mogą wyrobić sobie zdanie o prezentowanych pojazdach.

Targi InnoTrans 2016 udostępniają ostatnią, do tej pory nie wykorzystywaną powierzchnię terenu. W ten sposób teren targów będzie wykorzystywany do ostatniego metra kwadratowego.

Udział w targach zapowiedzieli m.in. Solaris, Siemens, VDL, Belkommunmash czy Sileo.

Międzynarodowi producenci autobusów z krajów takich jak Francja, Polska, Holandia, Niemcy, jak również Białoruś i Chiny zgłosili już swój udział w debiutanckiej wystawie autobusów (Bus Display). Centralnym tematem prezentowanym przez wystawców ma być mobilność elektryczna dla komunikacji publicznej przyjaznej dla środowiska.

- W tym roku zaprezentujemy nasz najnowszy produkt ? elektrycznie napędzany autobus, który można ładować za pomocą odbieraka prądu, układu indukcyjnego lub wtyczki ? mówi Mateusz Figaszewski, Dyrektor ds. PR w Solaris Bus & Coach S.A. z Polski. We współpracy z Solarisem wydział Mobilności (Mobility) firmy Siemens AG zaprezentuje odpowiednią infrastrukturę w postaci mobilnej stacji ładowania energią elektryczną. Firma VDL Bus & Coach bv z Holandii zaprezentuje całkowicie elektryczny autobus przegubowy Citea SLFA Electric.

Cel: Szybsze ładowanie i dalekie zasięgi

Krótsze czasy ładowania ze względu na specjalny zasobnik energii i superkondensatory obiecuje autobus elektryczny, który zaprezentuje białoruski producent OJSC Managing holding company Belkommunmash wspólnie ze swoim chińskim partnerem firmą XINZHU Corporation Chengdu Xinzhu Road & Bridge Machinery. - Dzięki dogodnej lokalizacji wystawy autobusów możemy osiągnąć maksymalną liczbę odwiedzających specjalistów ? mówi Svetlana Rusak z firmy Belkommunmash. Firma Sileo GmbH z Salzgitter przedstawi akumulatorowy autobus przegubowy S18, który ma gwarantowany zasięg 250 km na jednym ładowaniu nocnym.

Bimodalność z Lohr

Jako uzupełnienie wystawy autobusów francuska firma SA Lohr Industrie poinformuje na swoim stoisku, znajdującym się na terenie ekspozycji zewnętrznej o nowym systemie komunikacji miejscowej Cristal. ? Jest on w 100% elektryczny, oszczędny, cyfrowy i bimodalny. Posiada on zarówno tryb samobieżny dla transportu indywidualnego, jak również tryb wahadłowy z dwoma do czterech sprzężonych pojazdów do transportu kolektywnego ? mówi Laura Korth z firmy Lohr o wyjątkowości systemu Cristal.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Siemens
Solaris
InnoTrans
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....