TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Już 22 pociągi PKP Intercity z bezpłatnym WiFi
INFORAIL/PKP IC - Opublikowano: 20.10.2014 13:19:02 2 komentarze
Już 22 pociągi PKP Intercity z bezpłatnym WiFi
PKP Intercity zwiększa liczbę pociągów z usługą WiFi. Przewoźnik uruchomił siedem kolejnych składów, w których można korzystać z bezpłatnego Internetu. Pociągi z WiFi stopniowo pojawiają się na najpopularniejszych trasach. W ostatnim czasie do już kursujących składów z usługą „HotSpot T-Mobile”dołączyło kolejnych siedem. Surfować w sieci mogą teraz pasażerowie EIC Beskidy, EIC Słowacki, EIC Sawa i EIC Krakus podróżujący w kierunku Warszawy, EIC Norwid na trasie do Krakowa czy EIC Neptun na linii Warszawa - Gdynia - Warszawa. Tym samym bezpłatny Internet jest już dostępny w 22 pociągach przewoźnika. Z nowego udogodnienia podróżni mogą korzystać od lipca br. Usługa staje się coraz bardziej popularna - dziennie do WiFi loguje się średnio 2500 osób. Aktualna lista pociągów z usługą bezpłatnego WiFi: EIC Beskidy relacji Warszawa - Bielsko-Biała, (przez Katowice)EIC Beskidy relacji Bielsko-Biała - Warszawa, (przez Katowice)EIC Klimczok relacji Bielsko-Biała - Katowice,EIC Słowacki relacji Warszawa - Poznań,EIC Słowacki relacji Poznań - Warszawa,EIC Sawa relacji Warszawa - Kraków,EIC Sawa relacji Kraków - Warszawa,EIC Tatry relacji Warszawa - Kraków,EIC Krakus relacji Warszawa - Kraków,EIC Krakus relacji Kraków - Warszawa,EIC Mickiewicz relacji Warszawa - Kraków,EIC Modrzejewska relacji Kraków - Warszawa,EIC Kościuszko relacji Warszawa - KrakówEIC Kościuszko relacji Kraków - Warszawa,EIC Kaszub relacji Warszawa - Gdynia,EIC Kaszub relacji Gdynia - Warszawa,EIC Norwid relacji Kraków - Gdynia, (przez Warszawę)EIC Norwid relacji Gdynia - Kraków, (przez Warszawę)EIC Górnik relacji Warszawa - Wrocław,EIC Górnik relacji Wrocław - Warszawa,EIC Neptun relacji Warszawa - Gdynia,EIC Neptun relacji Gdynia –Warszawa.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
EIC
  • UIC60 – 21.10.2014

    ....i kretyńsko zaklejonymi szybami.To jest"granda w biały dzień".Pasażerowie płacą grube pieniądze za podróż,a w zamian tego dostaja "siatkę" w oknie zamiast polskich krajobrazów.Ilu pasażerów korzysta w czasie podróży z internetu? Niewielki procent,więc niech IC wsadzi sobie gdzieś to Wi-Fi i udostępni czyste okna pozostałym pasażerom.No chyba,ze"ktoś" ma z tego jakiś nieopodatkowany dochód.

  • Stefan – 25.11.2015

    Mylicie się - to nie jest bezpłatne WiFi - T-Mobile oczekuje rejestracji w ich systemie aby spamować pasażerów. Dobry (słaby) w spółce Intercity Internet już był (do 2014). Teraz nie ma nic, dziadostwo z roku na rok. Wagony Pendolino ekranują sygnał z komórek i też nici z Internetu. Z tego wynika, że zarządzający Intercity robią wszystko aby szybko zmaksymalizować zyski jak najniższym kosztem. Kiedyś jeździłem często Intercity, teraz tylko wtedy jak muszę - totalne dno, małe wagony, mało miejsca, w przejściach gość z Warsu ledwo się mieści, torby trzeba zostawiać na początku wagonu bo na półkach się nie mieszczą. Kible małe, dużo ciaśniejsze niżw polskich, starych wagonach - jak chcesz umyć twarz - to zachlapiesz całe pomieszcenie. Pendolino to cofnięcie postępu w przejazdach kolejowych o 50 lat do tyłu - jak w czasach ZSRR, gdy wagony nie miały otwieranych szyb i chodził cieć z jedzeniem (teraz sprząta).

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....