TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Koleją do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
KM InfoRail.pl - Opublikowano: 09.06.2017 15:56:55
Koleją do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Pasażerowie Kolei Mazowieckich od 10 czerwca 2017 r. zwiedzą taniej Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

Podpisana 9 czerwca 2017 r. umowa pomiędzy Muzeum a spółką "Koleje Mazowieckie - KM", pozwoli na zwiedzanie muzealnych wystaw w promocyjnej cenie za okazaniem biletu na przejazd pociągiem KM w ramach akcji "Koleją do kultury".

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie to już dwudziesta szósta instytucja partnerska akcji "Koleją do Kultury". Posiadacz biletu na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich będzie mógł ją odwiedzić taniej (otrzyma bilet normalny w cenie ulgowego). A w Muzeum jest co zwiedzać - sama wystawa plenerowa, to blisko 90 statków powietrznych (samolotów i śmigłowców), przeciwlotnicze zestawy rakietowe, artyleria przeciwlotnicza oraz sprzęt zabezpieczenia i ubezpieczenia lotów w tym zestawy radiolokacyjne.

Zawsze powtarzam, że Koleje Mazowieckie łączą - tym razem łączą kolej z historią polskiego lotnictwa. Podpisane dzisiaj porozumienie oznacza, że każdy, kto wybierze się w podróż naszym pociągiem, będzie mógł odwiedzić Muzeum Sił Powietrznych taniej i obejrzeć ekspozycję z biletem ulgowym w ręce. Zachęcam do planowania wycieczek pociągami KM połączonych ze zwiedzaniem, szczególnie, że w ramach akcji "Koleją do Kultury" można zwiedzić taniej już 26 instytucji – powiedział Dariusz Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.

Wystawa stała przedstawia historię powstania i najważniejsze etapy dziejów polskich skrzydeł aż po czasy współczesne. Prezentowana w formie plansz, uzupełniona jest licznymi dokumentami i pamiątkami archiwalnymi oraz umundurowaniem lotniczym typowym dla danego okresu historycznego. Na wystawie można obejrzeć m.in. osobiste rzeczy po tragicznie zmarłym mjr. pil. Eugeniuszu Horbaczewskim – dcy 315 Dywizjonu Dęblińskiego - oraz prezentację odznak lotniczych od czasów zaborów po współczesność. Znajduje się tu również sztandar Polskich Sił Powietrznych na Zachodzie z okresu II wojny światowej - najcenniejszy obiekt w kolekcji muzeum. W hangarze obejrzą Państwo wystawę silników lotniczych oraz wymagające specjalnych warunków przechowywania statki powietrzne - mówi Paweł Pawłowski, dyrektor Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

Akacja Kolei Mazowieckich "Koleją do Kultury" ruszyła w styczniu br. Początkowo przystąpiło do niej 13 instytucji, jednak liczba ta ciągle rośnie. W kwietniu w akcji uczestniczyło już 25 instytucji.

Do tego grona dołączyło także Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. To świetna okazja do tego, by zaplanować sobie wycieczkę pociągiem Kolei Mazowieckich i połączyć ją ze zwiedzaniem ciekawych miejsc, szczególnie, że rozpoczyna się okres wakacyjny.

Regulamin akcji się nie zmienia. Zasada jest prosta – z możliwości zakupu biletu wstępu ze zniżką do instytucji kultury, które zechciały przystąpić do akcji, może skorzystać każdy, kto kupi bilet na pociąg KM – zarówno w kasie biletowej, jak również u kierownika pociągu. Bilet może być kartonikowy, ale też zakodowany na Karcie Mazowieckiej lub zakupiony za pomocą systemu SkyCash czy przez Internet. W dwóch ostatnich przypadkach należy zachować potwierdzenie zakupu biletu. Każdy rodzaj biletu może być podstawą do skorzystania z oferowanych zniżek – jednorazowy, okresowy czy też zakupiony w ofercie specjalnej. Nie biorą w niej udziału jedynie bilety ZTM i WKD zakupione w ramach oferty "Wspólny Bilet ZTM – KM – WKD". Na skorzystanie ze zniżkowego biletu do instytucji kultury pasażerowie mają czas do 30 dni po upływie terminu ważności biletu na pociąg.

Akcja trwa od 23 stycznia do 31 grudnia 2017 roku. Listę partnerów akcji można znaleźć na stronie poświęconej akcji: dokultury.mazowieckie.com.pl, w spotach emitowanych w pociągach KM, a także na plakatach i ulotkach promujących akcję. Regulamin akcji "Koleją do Kultury" jest dostępny w siedzibie KM, na stronie internetowej dokultury.mazowieckie.com.pl oraz u partnerów akcji promocyjnej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
Dęblin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....