TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Koleje Dolnośląskie dowiozą na zawody The World Games Wrocław 2017
KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE - Opublikowano: 10.07.2017 15:25:42
Koleje Dolnośląskie dowiozą na zawody The World Games Wrocław 2017

Koleje Dolnośląskie zostały oficjalnym przewoźnikiem kolejowym The World Games Wrocław 2017.

Największy przewoźnik regionalny umożliwi kibicom tańszą podróż na wszystkie wydarzenia, które odbywać się będą podczas lipcowych Igrzysk Sportów Nieolimpijskich.

– Największe wydarzenie sportowe tego roku w Polsce łączy najlepszych, dlatego cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączył największy kolejowy przewoźnik w regionie. Trudno o lepszy znak, że The World Games są na właściwych torach – przyznaje Marcin Przychodny, prezes Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego.

Dzięki porozumieniu kibice udający się pociągami Kolei Dolnośląskich na wydarzenia organizowane w ramach The World Games Wrocław 2017 otrzymają ulgę w postaci 50% zniżki na bilet kolejowy do i z Wrocławia. Warunkiem skorzystania z promocji będzie posiadanie wejściówki na odbywające się w tym dniu zawody. Ponadto sportowcy i dziennikarze będą mogli za darmo dojechać do Świdnicy, Jelcza-Laskowic i Trzebnicy, gdzie odbywać się będą niektóre konkurencje TWG.

– Możliwość uczestniczenia w tym ważnym dla Wrocławia, Dolnego Śląska i Polski święcie sportu jest dla nas powodem do dumy. Koleje Dolnośląskie od początku powstania są silnie związane z regionem i jego mieszkańcami, dlatego chętnie uczestniczymy w wydarzeniach, które są ważne dla lokalnej społeczności - podkreśla wiceprezes Kolei Dolnośląskich Cezary Pacamaj.

Igrzyska Sportów Nieolimpijskich odbędą się w dniach 20-30 lipca. W tym czasie Wrocław stanie się światową stolicą sportu. W wydarzeniu udział weźmie 3,5 tys. sportowców z ponad100 krajów świata, a 31 widowiskowych dyscyplin rozegranych zostanie na 26 arenach. W stolicy Dolnego Śląska pojawi się plejada najlepszych zawodników reprezentujących efektowne konkurencje, a wszystko zostanie poprzedzone spektakularną ceremonią otwarcia. Dla kibiców będzie to wyjątkowa okazja, by poczuć niepowtarzalną atmosferę wielkiego sportowego święta oraz jednocześnie zaczerpnąć sportowych inspiracji.

– The World Games to doskonała promocja regionu oraz zdrowego trybu życia. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z Kolejami Dolnośląskimi na stadionach pojawi się jeszcze więcej kibiców, zaś turyści odwiedzający w tym czasie Wrocław zechcą również odkryć piękno całego Dolnego Śląska – mówi Jerzy Michalak z zarządu Województwa Dolnośląskiego, które jest właścicielem kolejowej spółki oraz jednym z patronów The World Games Wrocław 2017.

Koleje Dolnośląskie to działająca od 2007 roku jedna z najdynamiczniej rozwijających się spółek kolejowych w kraju. Rocznie przewożą ponad 7 milionów pasażerów. Dzięki stałemu rozwojowi Kolei Dolnośląskich po torach regionu jeździ obecnie więcej pociągów niż kiedykolwiek w historii. Znakiem firmowym należących do samorządu województwa kolei są komfortowe warunki podróży w nowoczesnych pociągach z profesjonalną obsługą.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....