TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Koleje Śląskie zawiozą fanów bluesa i skoków narciarskich
KOLEJE ŚLĄSKIE - Opublikowano: 22.07.2014 16:43:14
Koleje Śląskie zawiozą fanów bluesa i skoków narciarskich
Po czerwcowych akcjach promocyjnych Koleje Śląskie nie zwalniają i nadal oferują swoim pasażerom letnie okazje. W najbliższy weekend Spółka będzie oficjalnym przewoźnikiem dwóch dużych wydarzeń w województwie –skoków narciarskich w Wiśle oraz XVI Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla w Chorzowie. Stając się oficjalnym przewoźnikiem dwóch ważnych imprez w regionie chcemy zachęcić mieszkańców Śląska do podróżowania koleją i przedstawić im Koleje Śląskie jako atrakcyjną alternatywę transportu –mówi Michał Wawrzaszek, rzecznik Kolei Śląskich. –Za nami trzy czerwcowe akcje, w których zrobiliśmy coś dobrego i dla dzieci, i dla miłośników dobrze znanej Industriady. W tym miesiącu przygotowaliśmy z kolei niespodziankę dla fanów muzyki i sportu –zachęca.W ramach zaangażowania się w Festiwal im. Ryśka Riedla Koleje Śląskie przygotowały ofertę \'Powrót gratis\'. Każdy uczestnik wracający z imprezy, który okaże bilet na przejazd pociągiem w jedną stronę (na koncerty) oraz założoną na rękę opaskę festiwalową, będzie mógł bezpłatnie wrócić do stacji, z której wyruszył na koncerty. Oferta ważna jest w dniach trwania festiwalu (czyli od 25 do 27 lipca) oraz 28 lipca –dzień po zakończeniu festiwalu. Na chorzowskich „Polach Marsowych”zagrają wtedy m.in. Kazik Staszewski i Kult, Kasa Chorych oraz Oddział Zamknięty. Dla fanów skoków narciarskich Koleje Śląskie zaplanowały również na najbliższy weekend specjalne pociągi. Każdy, kto 25 i 26 lipca wybiera się pod skocznię narciarską w Wiśle Malince, może za okazaniem biletu wstępu na turnieje za darmo przyjechać do Wisły i z niej wrócić. - Godziny przyjazdu i odjazdu pociągu zostały ułożone tak, aby kibice mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji, jakie w tym czasie oferuje Wisła. W sobotę specjalny pociąg przyjedzie do miasta ok. godziny 14:17. Zanim kibice i turyści udadzą się na skocznię, będą mieli okazję zobaczyć korowód rozpoczynający 51. Tydzień Kultury Beskidzkiej. Godzina odjazdu pociągu w stronę Gliwic tego dnia została zaplanowana na godz. 22:20 –z myślą o osobach, które w drodze ze skoczni na stację PKP będą chciały odwiedzić centrum Wisły i zobaczyć wieczorne koncerty w amfiteatrze –informuje Katarzyna Koczwara, szefowa Biura Prasowego zawodów FIS Grand Prix Wisła 2014.Szczegółowe informacje dotyczące zaangażowania Kolei Śląskich w XVI Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla w Chorzowie oraz zawody skoków narciarskich z cyklu letniego Grand Prix można znaleźć tutaj i tutaj.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
Wisła
Chorzów
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....