TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Kolejne połączenia z Niemcami tylko w razie potrzeby
InfoRail - Opublikowano: 24.03.2016 12:14:06 3 komentarze
Kolejne połączenia z Niemcami tylko w razie potrzeby

Połączenie Gorzów Wielkopolski - Berlin to połączenie pilotażowe, które województwo lubuskie współfinansuje. Chcemy sprawdzić, czy będzie duże zainteresowanie ? powiedziała Marszałek Anna Polak.

I dodała, że region ma w tej chwili bardzo dobrą dostępność transportową. Z Niemcami łączy go autostrada A2, S3. Dopiero jeśli się okaże, że jest taka potrzeba, będą uruchomione kolejne połączenia ? powiedziała Marszałek Polak.

Według niej jednym z najważniejszych priorytetów, które udało się sfinalizować właśnie w tym roku są połączenia transgraniczne. To wspomniane połączenie Gorzów-Berlin oraz Zielona Góra-Berlin, które ruszy już w najbliższy wtorek tj. 29 marca br.

Natomiast połączenie na południu regionu, które jest najkrótszym połączeniem z Berlina do Wrocławia, będzie realizowane od 30 kwietnia br. w weekendy w związku z wydarzeniami w ramach Europejskiej Stolicy Kultury 2016. - Będziemy mogli wykorzystać ten "pociąg do kultury" do promocji regionu lubuskiego. Długo czekaliśmy na te bezpośrednie połączenia ? mówiła Marszałek Polak.

Transport transgraniczny oraz inicjatywy planowane w związku z jubileuszem 25-lecia polsko-niemieckiego "Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy" to główne tematy, jakie poruszono podczas spotkania marszałek Elżbiety Anny Polak z Premierem Brandenburgii Dietmarem Woidke, które odbyło się 23 marca br. w PoczdamieSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lubuskie
Berlin
Niemcy
 • mk – 24.03.2016

  Pociąg Gorzów Wielkopolski - Berlin będzie zapełniony. Musi być tylko w rozkładzie jazdy. Potrzebna jest też dobra promocja.

 • woj – 24.03.2016

  Jak nie bedzie skomunikowania z Bydgoszcza to bedzie wozil powietrze.A w 2017 estakada bedzie w remoncie i wtedy zakonczy sie ten niewypal.Taniej bylo by uruchomic poc.Torun-Bydgosccz -Kostrzyn i skomunikowac z pociagami NEB.No ale lokalne ambicje.....Potem bedzie komunikat .......nie wyszlo...jak zwykle.

 • Roman – 07.04.2016

  bardzo dobrze że jest to połączenie i niech go Marszałek nie likwiduje! Można by jeszcze obniżyć bardziej cenę żeby się bardziej opłacało.100 osób w pociągu x 25 zł bilet = 2500 zł za kurs4 osoby w pociągu 52 zł bilet = 208 zł za kurs to wiadomo że się nie opłaca. Doprowadźcie do ceny równowagi żeby pociąg jechał pełny. albo w 80%

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....