TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Kolejny rekordowy miesiąc w Kolejach Małopolskich
UMWM InfoRail.pl - Opublikowano: 20.04.2017 14:44:36 7 komentarzy
Kolejny rekordowy miesiąc w Kolejach Małopolskich (foto: UMWM)

Marzec to kolejny miesiąc, w którym Koleje Małopolskie pobiły rekord w liczbie przewiezionych pasażerów.

Z usług wojewódzkiego przewoźnika skorzystało wtedy aż 481 326 osób, a w całym I kwartale liczba ta znacznie przekroczyła milion. Koleje Małopolskie potwierdziły też swoją punktualność ? w marcu aż 99,37% pociągów przyjechało na czas.

W I kwartale 2017 roku pociągi Kolei Małopolski przewiozły aż 1,35 mln osób. Liczba ta zdecydowanie przekroczyła zakładane szacunki władz spółki ? i to o blisko 300 tys. osób. Jak zauważa marszałek Jacek Krupa ? tak dobre wyniki to efekt konsekwentnie prowadzonej nowoczesnej polityki transportowej.

Punktualność, wygoda, przystępne ceny ? to cechy, z którymi bez wątpienia pasażerowie kojarzą już Koleje Małopolskie. Cieszę się, że z każdym miesiącem przybywa podróżnych, którzy do pracy, szkoły, czy na krakowskie lotnisko wolą pojechać kolejami, a nie samochodem. W planach mamy kolejne inwestycje kolejowe ? w tym rozszerzanie sieci SKA i kolejne zakupy pociągów, więc nie mam wątpliwości, że grono pasażerów z każdym rokiem będzie coraz większe ? mówi marszałek Jacek Krupa.

Jak wynika z danych przewoźnika, w marcu Koleje Małopolskie wybrało aż 481 326 osób - czyli o 61 906 więcej niż w lutym, i o 30 338 więcej niż w styczniu.

Marzec KMŁ zamykają również ze świetnym wynikiem punktualności. W tym miesiącu aż 99,37% pociągów przyjechało zgodnie z rozkładem. W efekcie cały pierwszy kwartał 2017 roku daje punktualność na mocnym poziomie 97,15 %.Sprawdź też:
Małopolska
Koleje Małopolskie
 • gutek – 20.04.2017

  przejmują od PR linie i pociągi chwaląc się że wzrosła im liczba pasażerów.

 • Tomek – 20.04.2017

  przystępne ceny to były kiedy "wybitni" z Racławickiej nie zaczęły kombinować przy taryfie przewozowej. Teraz co najwyżej są akceptowalne. A samą "przejrzystość/czytelność" samej taryfy biletowej oraz "przyjazne w obsłudze" biletomaty MKA przemilczę przez grzeczność...

 • advisor – 21.04.2017

  @gutekBo oferowane jest więcej kursów o lepszych porach? I to lepszym taborem?KMŁ idealne nie są i do wielu rzeczy można się przyczepiać, ale w porównaniu z PR to jak dzień do nocy. Kolej w małopolskim wreszcie zaczęła zyskiwać, a nie tracić.

 • gutek – 21.04.2017

  @adwissor-ale taki tabor i dogodniejsze kursy marszałek mógł też zamówić i zafundować PR wszak to jego spółka i przez niego opłacana i woj. ma w niej udziały.

 • advisor – 21.04.2017

  @gutekA po co ma dotować nierzetelną spółkę, jaką są PR? Oni już pokazali, na co ich stać, uwierz mi, gdyby PR-om chciało się choć trochę ruszyć i robić dobrą robotę to nikt by nie tworzył KMŁ.

 • Tomasz – 22.04.2017

  PR 3%. KMŁ 100%. Dziękuję

 • Tomek – 23.04.2017

  o co chodzi z ww. procentami?

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
NASZE TOP 10
Czytane
Komentowane
Filmy
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...