TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Kraków: Galeria Krakowska na dworcu głównym w Krakowie najlepszym centrum handlowym Europy
ECE INFORMACJA PRASOWA - Opublikowano: 21.04.2008 14:35:40
Kraków: Galeria Krakowska na dworcu głównym w Krakowie najlepszym centrum handlowym Europy

 

18 kwietnia 2008 roku –Galeria Krakowska zyskała światowy rozgłos. Międzynarodowa Rada Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers –ICSC) na swojej europejskiej konferencji w Amsterdamie wyróżniła Galerię Krakowską nagrodą European Shopping Centre Award 2008. Tę prestiżową nagrodę Galeria Krakowska otrzymała w kategorii nowych obiektów wielkopowierzchniowych („New Developments: Large”). Nagrody European Shopping Centre Awards przyznano łącznie pięciu centrom handlowym.
W uzasadnieniu ICSC podkreślono przede wszystkim innowacyjne techniki budowlane zastosowane w krakowskim centrum. Pochwalono między innymi „nowe architektoniczne standardy“, ustanowione przez Galerię Krakowską w Polsce. Centrum składa się z dwóch zadaszonych pasaży i trzech placów, przedstawiających motywy charakterystyczne dla Krakowa. Dodatkowo, jest ono bezpośrednio połączone z dworcem kolejowym. Poza tym Galeria jest kluczowym punktem projektu Nowe Miasto. W nadchodzących latach, w jej sąsiedztwie, powstaną kolejne hotele, biura i apartamentowce.
Nagroda ICSC ma dla firm budujących centra handlowe taką samą rangę jak Oskary dla przemysłu filmowego. Premiuje się tu nadzwyczajne osiągnięcia w rozwoju tych centrów. „To wyróżnienie dowodzi, że w ramach naszej ekspansji międzynarodowej kładziemy nacisk na najwyższą jakość“, stwierdził Alexander Otto, prezes zarządu ECE.
Galeria Krakowska została otwarta we wrześniu 2006 roku. Posiada ona około 60.000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej (plus 5.000 metrów kwadratowych powierzchni biurowych i technicznych), na której funkcjonuje 270 sklepów.
ICSC –International Council of Shopping Centers –jest związkiem handlowców
i specjalistów branży nieruchomości dla handlu detalicznego. ICSC nie kieruje się
w swej działalności zyskiem. Jest to rada zrzeszająca 70.000 członków z ponad 80 krajów. Jej członkowie reprezentują wszystkie dziedziny ważne dla tej branży.
Firma ECE była inwestorem, projektantem i wykonawcą Galerii Krakowskiej, a obecnie jest jego długoterminowym wynajmującym i zarządcą. Partnerem w tym projekcie jest HGA Capital, przedsiębiorstwo z grupy HSH Nordbank. ECE od 1965 roku zajmuje się zarządzaniem dużymi nieruchomościami komercyjnymi oraz ich planowaniem, realizacją, rozwojem i wynajmem. ECE zarządza 94 galeriami handlowymi w Niemczech, Polsce, Turcji, Czechach, Austrii, Grecji, na Węgrzech i Katarze. Łączna powierzchnia handlowa tych obiektów wynosi 2,9 miliona metrów kwadratowych. Centra handlowe ECE mają ok. 10 tys. najemców i osiągają roczny obrót rzędu 12 miliardów euro, przez co ECE jest zdecydowanym liderem na rynku europejskim w tym sektorze. Na etapie budowy lub projektowania jest obecnie kolejnych 27 galerii handlowych w Niemczech, Rosji, Bułgarii, Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, na Litwie, w Austrii, Grecji i Turcji. W swoich działach branżowych Office, Traffic i Industries ECE realizuje również inne obiekty przemysłowe, na przykład niemiecką centralę Philipsa w Hamburgu czy też aktualnie kwaterę koncernu ThyssenKrupp w Essen.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Polska
Kraków
Galeria Krakowska
ECE

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....