TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Krewetki z WARS-u
WARS - Opublikowano: 29.03.2013 10:13:53 2 komentarze
Krewetki z WARS-u

Rok 2013 jest rokiem szczególnym dla WARS-u. 1 kwietnia 2013 roku mija 65 lat od daty jego powstania. Z tej okazji przygotowane zostało menu, które pojawi się w wagonach gastronomicznych w dniu urodzin Spółki.

Historia WARS sięga 1 kwietnia 1948 roku, gdy ówczesny Minister Komunikacji powołał Oddział Eksploatacji Wagonów Sypialnych i Restauracyjnych w ramach struktury Państwowego Biura Podróży „Orbis”. W 1960 roku przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na Przedsiębiorstwo Wagonów Sypialnych i Restauracyjnych „WARS\', a w latach 1999-2000 roku zostało przekształcone w spółkę akcyjną, w której 100% udziałów objął Skarb Państwa. Pięć lat później większościowy pakiet akcji WARS S.A. trafił do PKP Intercity Sp. z o.o. (obecnie PKP Intercity S.A.).

W 2008 roku rozpoczęty został kompleksowy proces odświeżania marki, pod nazwą Nowa Linia Obsługi, mający na celu skokowe podniesienie jakości świadczonych usług m.in. poprzez modernizację wnętrz wagonów barowych, wprowadzenie nowej oferty gastronomicznej oraz intensywne szkolenie personelu. Symbolem zmian jest nowe logo i polityka wizerunkowa Spółki.

Wieloletnia działalność firmy silnie utrwaliła markę WARS w świadomości opinii publicznej. W rezultacie WARS S.A. należy do wąskiego grona firm dysponujących w Polsce marką o niemalże 100% rozpoznawalności. W świadomości większości podróżnych wagony gastronomiczne stanowią stały element każdego pociągu dalekobieżnego i są w jednoznaczny sposób kojarzone z WARS. Spółka świadczy również usługi hotelowe w pociągach obsługując podróżnych w wagonach sypialnych i z miejscami do leżenia w komunikacji krajowej oraz międzynarodowej. –podkreśla Iwo Orzełek, Kierownik Zespołu Marketingu WARS S.A.

W związku z jubileuszem, WARS przygotował nową edycję menu z daniami tradycyjnej kuchni polskiej takimi jak kotlet schabowy czy popularna golonka. W składzie menu znajdą się również bardziej wyszukane dania. Miłośnicy owoców morza od 1 kwietnia będą mogli spróbować w wagonach restauracyjnych krewetek podawanych z czosnkowymi grzankami i mieszanką sałat. Na deser klienci będą mogli zjeść pyszną szarlotkę oraz wypić kawę przyrządzaną z ekspresu. Nowe potrawy w menu WARS zostały starannie przygotowane dbając jednocześnie o to, aby posiłek był zdrowy i przyrządzony z naturalnych składników. Wszystkie surowce, z których WARS przygotowuje dania pochodzą od znanych na rynku firm oraz dostawców.

WARS S.A. obsługuje 61 wagonów gastronomicznych, w tym 15 restauracyjnych i 46 barowych.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
WARS
  • – 04.04.2013

  • WC ludek – 04.04.2013

    Mój kolega raz rzygnął po sałatce z WARS-u. Tak go wzieło, że nie zdążył nawet do toalety dobiec, normalnie pół wagonu zafajdał.. P.A.W. full-żołądek.. Szkoda myśleć co by było po krewetkach..:(

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....