TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Lecisz z Emirates, jedziesz z Trenitalią. Na jednym bilecie
InfoRail.pl - Opublikowano: 03.08.2018 09:58:22
Lecisz z Emirates, jedziesz z Trenitalią. Na jednym bilecie (foto: Emirates)

Linie lotnicze Emirates i włoski przewoźnik kolejowy podpisali umowę code-share, w ramach której do siatki połączeń linii dołączy 27 stacji kolejowych we Włoszech.

Za jedną rezerwacją biletu podróżni będą mogli latać liniami z Emiratów Arabskich i docierać do najbardziej malowniczych miast we Włoszech za pomocą szybkich, nowoczesnych i wygodnych pociągów, które odjeżdżają z czterech włoskich miast: Bolonii, Mediolanu, Rzymu i Wenecji.

"Umowa code-share z firmą Trenitalia otwiera nowe możliwości dla naszych klientów i uzupełnia nasze obecne usługi w Bolonii, Mediolanie, Rzymie i Wenecji. Dzięki Trenitalii podróżowanie na Daleki Wschód z Foggii lub z Padwy do Sydney nigdy nie było łatwiejsze"- powiedział Hubert Frach, wiceprezes oddziału Emirates.

"Emirates przewozi co roku ponad 1,6 miliona pasażerów do i z Włoch. Dzięki tej umowie code-share łączymy włoskie regiony z naszą globalną siecią, znacząco zwiększając włoską branżę turystyczną "- dodał Frach.

"Umowa podpisana przez Trenitalia i Emirates jest kluczowym krokiem w kierunku zwiększenia efektywnej i wygodnej integracji pociągu z samolotem", powiedział Gianpiero Strisciuglio, dyrektor oddziału pasażerskiego Trenitali. "Nasi klienci będą teraz mogli kupić jeden bilet na podróż pociągiem i samolotem, odjeżdżając i przyjeżdżając z 27 włoskich stacji i ciesząc się wygodami i najlepszymi komercyjnymi udogodnieniami oferowanymi przez Trenitalia i Emirates" - dodał.

Klienci mogą teraz rozpocząć rezerwację swoich połączeń code-share za pośrednictwem strony internetowej Emirates, podróżować dalej do miejsca docelowego i skorzystać z wygody posiadania jednego biletu. Dla pasażerów klasy pierwszej i klasy business będą automatycznie rezerwowane miejsca w klasie pierwszej w pociągach Trenitalia.

Stacje kolejowe włączone w ramach partnerstwa Emirates –Trenitalia można znaleźć na grafice.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Emirates
Trenitalia
bilet
Włochy
  • Igor Pipczyński – 03.08.2018

    Freciarossa to szybki pociąg. Jexhałem i wiem więc emirates nie musi robić dodatkowych połączeń. Czekam na współpracę LOT Z PKP

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....