TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Legionowski dworzec z nowym zarządcą
KZB InfoRail - Opublikowano: 30.12.2016 09:38:12
Legionowski dworzec z nowym zarządcą (źródło: UM)

Już na początku stycznia 2017 r. konsorcjum spółek PEC i KZB przejmuje zarządzanie obiektami wybudowanymi w ramach Centrum Komunikacyjnego w Legionowie.

Wczoraj (29.12) został podpisany stosowny akt notarialny. Wcześniej władze Legionowa otrzymały formalną akceptację tej formy zarządzania nieruchomością od wszystkich instytucji pośredniczących. Umowa została zawarta na 20 lat.

Przedmiotem dzierżawy są: budynek dworca z "Mediateką", parking wielopoziomowy na os. Piaski oraz budowany parking od strony centrum miasta, nowo wybudowana część przejścia podziemnego od strony os.Piaski oraz teren na którym znajdują się przystanki autobusowe wraz z postojem taksówek.

Konsorcjum miejskich spółek zajmie się m.in. wynajmem lokali wewnątrz budynku dworca, ale ma obowiązek uwzględnienia wyników raportu z konsultacji społecznych dotyczących przeznaczenia tych lokali. W umowie zapisano bezwzględny zakaz oddania ww. lokali na cele związane z prowadzeniem gier na automatach i gier na automatach o niskich wygranych, jak również jakiejkolwiek innej działalności w zakresie gier losowych, zakładów wzajemnych, na działalność typu sex-shop lub polegającą na wprowadzaniu do obrotu substancji psychotropowych lub odurzających, w szczególności tzw."dopalaczy".

Dzierżawca poinformował, że jest zobowiązany do zapewnienia niezakłóconego funkcjonowania dworca oraz zapewnienia możliwości prowadzenia działalności przez wszystkich przewoźników zbiorowego transportu pasażerów w sposób bezpieczny i zgodny z odrębnymi przepisami. Dzierżawca ma obowiązek zachowania przeznaczenia obiektu i musi działać na rzecz zwiększenia liczby osób korzystających z transportu zbiorowego.

W umowie, jak zapowiadano, zapisano obowiązek prowadzenia punktu kasowego lub zapewnienia prowadzenia tego punktu przez osobę trzecią.

PEC "Legionowo" Sp. z o.o. i KZB Legionowo Sp z o.o. zawarły umowę konsorcjum 9 listopada b.r. Spółki wspólnie stanęły do przetargu na dzierżawę Centrum Komunikacyjnego w Legionowie. Liderem konsorcjum jest PEC "Legionowo" Sp. z o.o., który jest także pełnomocnikiem reprezentującym konsorcjum, KZB pełni rolę partnera.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Legionowo
dworzec
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....