TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

LEO Express zadowolony z Flirtów, gotowość to nawet 99%
InfoRail.pl - Opublikowano: 24.01.2017 10:16:40 12 komentarzy
LEO Express zadowolony z Flirtów, gotowość to nawet 99% (foto: LE)

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Flirtów ? powiedział nam Peter Jancovic, dyrektor LEO Express Polska. I dodał, że dostępność tych składów waha się między 97 a 99%.

Przypomnijmy, że LEO Express zakupił od Stadlera 5 pięcioczłonowych jednostek, w wersji Intercity. Były to jedne z pierwszych takich pociągów w naszej części Europy. Dzięki zakupowi praktycznie bezawaryjnych składów przewoźnik może realizować swoje rozkłady jazdy bez żadnych komplikacji. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Flirty, ale już nowszej generacji, również w wersji dalekobieżnej, eksploatują PKP Intercity. Nie jest jednak tajemnicą, że na wielu obserwatorach lepsze wrażenie robią te czeskie pojazdy, mimo, że są starsze. Chodzi rzecz jasna o wnętrze i komfort podróży. To jednak zależy już od zamawiającego.

Mimo bardzo pochlebnych opinii wypowiedzianych przez przedstawiciela LEO Express na temat Flirtów kolejne pociągi czeskiej firmie dostarczą już Chińczycy. Pisaliśmy o tym więcej przy okazji informacji na temat rozmów z PESĄ.

Tymczasem w kontekście Flirtów warto przypomnieć, że aktualnie trwa polonizacja tych jednostek. Dzięki zmianom, jakie LEO Express wprowadza pociągi te będą mogły obsługiwać połączenia w naszym kraju. Być może, o czym pisaliśmy na łamach InfoRail.pl, nastąpi to już w tym roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
LEO Express
Stadler
Flirt
 • kolejFAN – 24.01.2017

  5 pojazdów. .no i co dalej? 5 flirtami chcą obsłuzyć Polskę ? wolne ż(d)arty :P

 • PodróżującyPoEuropieKOLEJĄ – 24.01.2017

  kolejFAN Idiota powiedział co wiedział hi hi hi . Brak słów

 • gutek – 24.01.2017

  Pesa zadowolona ze swojego taboru-jaka gotowość?

 • x – 24.01.2017

  Siatka polaczen LEO w Czechach i Slowacji to dowod na to, ze z 5 jednostkami przy optymalnym obiegowaniu mozna stworzyc niezla oferte

 • z Podlasia – 24.01.2017

  @gutek Pesa może i zadowolona, pasażerowie pewnie nie zawsze, ale można by też o Flirtach napisać też niekoniecznie dobrze: ostatnie dwa-trzy dni -jak podaje IC - Portowiec, Hutnik, Kopernik, Wieniawski to składy wagonowe, a to chyba Flirty jeżdżą?

 • kolejFAN – 25.01.2017

  @Podróżujący (chyba palcem po mapie) sam jesteś idiotą - pytam jak oni chcą 5 SKŁĄDAMI obsłużyć połączenia wewnątrzczeskie i te do Polski. Chyba skończy się na gumoBUSACH.

 • kolejFAN – 25.01.2017

  @Z Podlasiaja to bym się cieszył gdyby zamiast tego tramwajowego szajsu podstawili mi skład wagonowy. Oby jak najczęściej tak było.

 • Er Pes – 25.01.2017

  Najpierw ciule pluli ze zamiast polskiego cuda IC kupuje Pendolino, teraz ciule pluują na polskie żarty ze kupili, nie zrozumiesz ciuli. A kiedy przestanie wezrzykowac po 8 zdezelowany ex i zacnie po cmk ?

 • z Podlasia – 25.01.2017

  @kolejFANRozumiem twoje upodobania, ale ja nie o tym - chciałbym wiedzieć jaka jest realna dostępność Flirtów; dziś znowu przynajmniej za dwa jedzie skład wagonowy.

 • obserwator – 25.01.2017

  To raczej kwestia standardów obsługi. Flirty wszędzie uważane są za praktycznie bezawaryjne, a nie od wczoraj wiadomo, że jakość serwisowania taboru w PKP IC leży i nie wstaje.

 • Obserwuj dokładniej – 25.01.2017

  Przecież flirty ic serwisuje stadler.

 • z Podlasia – 25.01.2017

  Zapowiedź na jutro: Portowiec (Flirt) - wagony, Słowacki (Dart) - też.A tak przy okazji, może redakcja spróbowałaby wyjaśnić taki oto fenomen: korzystam dosyć często z Dartów na trasie Białystok/Łódź/Wrocław, a potwierdza to również obserwacja portalu pasażera plk, miejsca awarii Dart-ów są ściśle określone i przewidywalne do bólu: Łask, Gałkówek, Koluszki, Płyćwia, Rogów - potem spokój do Białegostoku. To one są tak konstrukcyjnie zaprojektowane?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
NASZE TOP 10
Czytane
Komentowane
Filmy
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...