TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Łódzka Kolej Aglomeracyjna wjeżdża do Zgierza
INFORAIL - Opublikowano: 01.09.2014 09:20:15
Łódzka Kolej Aglomeracyjna wjeżdża do Zgierza
Od dziś (1 września) pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej wyruszyły na nowy szlak łączący Zgierz z Dworcem Łódź Widzew. Zgodnie z przyjętą przez Spółkę tradycją, pasażerowie nowej linii w dniu jej uruchomienia nie płacą za bilet. Co więcej od 1 września, aby zachęcić pasażerów do korzystania z połączeń przewóz rowerów w wszystkich pociągach ŁKA będzie bezpłatny. Dzięki uruchomieniu nowego połączenia przejazd pomiędzy Zgierzem, a Dworcem Łódź Widzew zajmie zaledwie 16 minut. Każdego dnia realizowanych będzie 12 połączeń, których godziny skoordynowane zostały z pociągami do Warszawy, Koluszek, Łowicza i Kutna. „Uruchamiana linia to kolejny krok do budowy sieci połączeń integrujących miasta i gminy województwa łódzkiego. Usprawni ona przemieszczanie się po Łodzi, a dzięki skomunikowaniu rozkładu jazdy z pociągami dalekich relacji ułatwi podróż do Warszawy, Koluszek, czy innych miast regionu”- powiedział Witold Stępień Marszałek Województwa Łódzkiego. Przypomnijmy, że to druga linia obsługiwana przez ŁKA. Od połowy czerwca komfortowe Flirty3 jeżdżą na trasie Łódź Kaliska –Sieradz. W drodze do Zgierza pociągi ŁKA będą zatrzymywały się na odnowionych przystankach Łódź Arturówek, Łódź Marysin oraz Łódź Stoki. Rozkład jazdy pociągów umożliwia dojazd do Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego, licznych wydziałów łódzkich uczelni, a także wielu zakładów pracy zlokalizowanych w dzielnicy Łódź Widzew.„ŁKA to także świetne uzupełnienie systemu komunikacji miejskiej. Łodzianie dzięki kolei będą mogli jeszcze szybciej przemieszczać się pomiędzy największymi łódzkimi osiedlami, a w przyszłości także i centrum miasta.”–mówi Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.Koszt biletu normalnego za przejazd to 3 złote, uczniowskiego 1,89 zł, a studenckiego 1,47 zł.„Wierzę, że atrakcyjna cena przejazdu, także jej czas, a także komfort jaki oferują pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej zachęci mieszkańców do korzystania z naszej oferty i do poruszania się po Łodzi transportem publicznym”- powiedział Andrzej Wasilewski Prezes Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ŁKA
Łódź
Zgierz
Łódzkie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....