TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Łódzkie składy z Wi-Fi
INFORAIL - Opublikowano: 14.07.2015 14:19:45
Łódzkie składy z Wi-Fi

W trzech zmodernizowanych pojazdach kolejowych obsługujących połączenia na liniach: Łódź ?Warszawa ? Łódź, Łódź ? Skierniewice ? Łódź oraz Łódź ? Częstochowa ? Łódź uruchomiona została i jest już dostępna dla podróżnych bezprzewodowa sieć WiFi. Z Internetu można korzystać w jednostkach EN57AL - 1825, EN57AL - 1770 oraz EN57AL ? 959. A to nie koniec. Wkrótce uruchomione zostanie WiFi w kolejnym, czwartym pojeździe EN57AL - 753.

Wszystkie pociągi z dostępem do sieci są własnością Urzędu Marszałkowskiego. Eksploatują je Przewozy Regionalne. Zostały zmodernizowane przez ZNTK Mińsk Mazowiecki. W tym miejscu warto zatem przypomnieć, że oprócz dostępu do Internetu i poza standardowymi rozwiązaniami, tj. klimatyzacją, informacją pasażerską z monitorami LCD, toaletą z obiegiem zamkniętym, gniazdkami do podłączenia urządzeń mobilnych, pojawiło się w nich wiele nowych, jak na polskie standardy, elementów. I tak nowością są kurtyny powietrzne nad drzwiami wejściowymi do pociągu oraz drzwi międzyprzedziałowe na specjalnych rolkach zapewniające ciepło i komfort podróży. Zainstalowano przyciemniane szyby z roletami wbudowanymi w panel ścienny i gniazdka z ledowymi wskaźnikami. Do oświetlenia schodów wejściowych wykorzystano lampki ledowe. Przy wejściach zamontowano dodatkowe poręcze dla podróżnych ułatwiające wejście do pojazdu. W kabinach zabudowano nowy, ergonomiczny pulpit dla maszynisty. Każdy przedział wyposażono w tablicę informacyjną pokazującą trasę przejazdu.

Jak informuje przewoźnik dzięki nowej usłudze bezprzewodowego Internetu, podróżni mają możliwość sprawdzenia rozkładu jazdy, w szczególności podczas przesiadki lub zmiany środka transportu, korzystania ze stron www czy poczty elektronicznej oszczędnie dysponując własnymi pakietami internetowymi.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Łódzkie
EN57AL
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....