TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Modertrans chce modernizować SA108-010. Ale ma konkurencję
InfoRail.pl - Opublikowano: 17.04.2020 10:45:31
Modetrans chce modernizować SA108-010. Ale ma konkurencję (foto: Straż Pożarna)

Spore zainteresowanie wykonaniem czynności piątego poziomu utrzymania i prac modernizacyjnych dla autobusu szynowego SA108-010, należącego do Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego. Złożone zostały trzy oferty.

Ciekawostką jest udział w przetargu Modertransu, który powraca do swoich kolejowych aspiracji.

Złożone oferty są następujące:

1) Konsorcjum firm: Public Transport Service Spółka z o.o. – Lider konsorcjum oraz Dariusz Selka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Dariusz Selka – "SELUCH" – Partner konsorcjum  z ceną 5 411 815,50 zł brutto. Konsorcjum proponuje też najdłuższą gwarancję – 48 miesięcy na pojazd i 72 miesiące na malaturę pojazdu. Termin realizacji zamówienia to 380 dni kalendarzowych od podpisania umowy;

2) Modertrans Poznań Sp. z o.o. z ceną 5 781 000,00 zł brutto oraz gwarancją 24 miesiące na pojazd i 60 miesięcy na malaturę. Prace miałyby być wykonane w ciągu 380 dni;

3) Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego "Mińsk Mazowiecki" Spółka Akcyjna z ceną 6.314.820,00 zł brutto oraz gwarancją 24 miesiące na pojazd i 48 miesiące na malaturę. Termin wykonania modernizacji to 380 dni.

Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia podstawowego to: 6.027.000,00 zł.

W terminie składania ofert, wpłynął również plik o nazwie "oferta+15.04.2020+Poznań+UMWW", jednak Zamawiający nie miał możliwości zapoznania się z jego treścią, gdyż nie ma technicznej możliwości rozpakowania i otwarcia tego pliku. W wyniku przeprowadzonych czynności wyjaśniających i kilkukrotnych, nieskutecznych prób otwarcia pliku przez zespół informatyków Zamawiającego, Zamawiający stwierdził, że plik został podwójnie zaszyfrowany. Powyższe ustalenia potwierdził również zespół specjalistów ds. miniPortalu w Urzędzie Zamówień Publicznych w Warszawie, który w przesłanym do Zamawiającego e-mailu stwierdził, że: "…Aplikacja w momencie szyfrowania oferty odkłada numer oferty, tzw. hash pliku. Hash pliku jest przesyłany z ePUAP-u do miniPortalu w momencie wysłania oferty za pośrednictwem Formularza do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku. W przypadku zaszyfrowania oferty dwa razy do systemu odkładany jest jeden hash – ten ostatni, i to ten hash jest rozpoznawany przez Aplikację do deszyfrowania oferty. W związku z powyższym nie ma możliwości odszyfrowania i odczytania oferty."

Zamawiający uznał zatem, że oferta nie została złożona, ponieważ zgodnie z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego oświadczenie woli wyrażone w postaci elektronicznej jest złożone innej osobie z chwilą, gdy wprowadzono je do środka komunikacji elektronicznej w taki sposób, żeby osoba ta mogła zapoznać się z jego treścią.  

Czekamy na decyzję Komisji Przetargowej, ale wydaje się, że Konsorcjum Public Transport Service oraz Seluch jest bardzo blisko wygranej.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Modertrans
SA108
ZNTK Mińsk Mazowiecki
Seluch
Public Transport Service
P5

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....