TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Na co liczy Newag w II półroczu 2018 roku?
InfoRail.pl - Opublikowano: 24.09.2018 12:19:31
Na co liczy Newag w II półroczu 2018 roku?

W raporcie okresowym Newag przedstawił prognozy taborowe na II kwartał 2018 roku.

Poniżej zestawienie potencjalnych zamówień dla firmy z Nowego Sącza

EZT

W segmencie elektrycznych zespołów trakcyjnych ogłoszenie 3 postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na zakup nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych w liczbie około 20 sztuk (uwzględniając prawa opcji) z terminami realizacji rozpoczynającymi przypadającymi na rok 2020. Planowane jest ogłoszenie przez PKP Intercity postępowania w nowej formie tzw. partnerstwa innowacyjnego na zaprojektowanie i dostawę nowych EZT o wyższych prędkościach eksploatacyjnych (200-230 km/h). Postępowania przetargowe, które na dzień publikacji niniejszego raportu są w trakcie to: dostawa pięciu (z opcją na 20) elektrycznych zespołów trakcyjnych dla Kolei Dolnośląskich, dostawa 12 elektrycznych zespołów trakcyjnych dla PKP Intercity oraz dostawa 5 (opcja +2) pojazdów dla woj. wielkopolskiego.

SZT

W segmencie spalinowych zespołów trakcyjnych Grupa Newag spodziewa się ogłoszenia 2 postępowań na dostawę łącznie 6 spalinowych zespołów trakcyjnych w wersji dwuczłonowej. Aktualnie trwające postępowania przetargowe to: dostawa 2 pojazdów trójczłonowych dla woj. lubuskiego (Newag został wskazany jako zwycięzca) oraz 6 pojazdów trójczłonowych dla Kolei Dolnośląskich. W obu postępowaniach oferty złożył jedynie NEWAG.

Wagony

W segmencie wagonów osobowych Grupa Newag spodziewa się ogłoszenia postępowania przetargowego na modernizację prawie 200 wagonów osobowych różnych typów dla PKP Intercity. Zgodnie z ogłoszoną przez przewoźnika strategią taborową przewiduje się także przetargi na dostawę ok. 145 nowych wagonów osobowych w ciągu kilku najbliższych lat. Newag podał, że w tym segmencie będzie analizował wszystkie postępowania i selektywnie przystępował kierując się oczekiwaną możliwą marżą i wielkością wymaganych zasobów do zaangażowania.

Lokomotywy

W segmencie lokomotyw spalinowych producent spodziewa się pozyskać kilka zamówień na modernizację kilku lokomotyw spalinowych SM42, SM48 od przewoźników prywatnych. W segmencie lokomotyw elektrycznych kontynuowane będą rozmowy z przewoźnikami towarowymi zainteresowanymi zakupem lokomotyw zarówno sześcioosiowych (Dragon 2) jak i czteroosiowych (Griffin).

Tramwaje

W segmencie tramwajów Grupa Newag oczekuje na ponowne ogłoszenie postępowania na dostawę 213 pojazdów dla Tramwajów Warszawskich, w którym potencjalnie możliwy byłby udział we współpracy z jednym z dużych zagranicznych partnerów. Przypomnijmy, że przetarg został już ogłoszony.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Newag
lokomotywa
ezt
szt
wagon
tabor
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....