TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Nowa hala Przewozów Regionalnych w Kołobrzegu
WZP.PL InfoRail - Opublikowano: 08.12.2015 13:21:08
Nowa hala Przewozów Regionalnych w Kołobrzegu (foto: wzp.pl)

Pojazdy szynowe województwa zachodniopomorskiego będą serwisowane w nowoczesnej hali Przewozów Regionalnych w Kołobrzegu. We wtorek 8 grudnia 2015 roku odbyło się uroczyste otwarcie obiektu. W spotkaniu udział wziął m.in. marszałek Olgierd Geblewicz.

Nowa hala zlokalizowana jest w kołobrzeskiej lokomotywowni. Służyć będzie do działań diagnostycznych, przeglądów i napraw taboru Przewozów Regionalnych, w tym pojazdów szynowych należących do Województwa Zachodniopomorskiego.

- Cieszę się, że pojawiły się nowe możliwości do tego, aby dbać o nasz nowy sprzęt i mam nadzieję, że to dopiero początek dalszych inwestycji. Wierzę, że Przewozy Regionalne będą się równomiernie rozwijały. Warto w imię dobrej współpracy. My jak Województwo Zachodniopomorskie zainwestowaliśmy w nowoczesne pociągi 600 mln zł. To najwięcej ze wszystkich regionów Polski i dziś możemy pochwalić się najnowocześniejszym taborem - mówił marszałek Olgierd Geblewicz, który podkreślał, że konieczna jest jeszcze modernizacja części socjalnej obiektu w Kołobrzegu.

- Na czerwiec 2016 szykujemy uchwałę o zmianie miejscowego plan zagospodarowania przestrzennego aby zmienić tę sytuację ? zadeklarował prezydent Kołobrzegu Janusz Gromek.

Dariusz Liszewski członek zarządu, dyrektor ds. techniczno-eksploatacyjnych Przewozów Regionalnych gratulował pracownikom nowego miejsca pracy ? Wierzę, że ten potencjał zostanie wykorzystany - powiedział.

Inwestycja została sfinansowana ze środków własnych spółki Przewozy Regionalne jako wkład własny do pomocy unijnej z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kołobrzeg
Przewozy Regionalne
lokomotywownia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....