TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Nowa oferta PKP Intercity dla Białegostoku
INFORAIL - Opublikowano: 13.03.2016 14:19:49
Nowa oferta PKP Intercity dla Białegostoku (źródło: Wrota Podlasia)

Więcej połączeń na trasie do Warszawy, nowoczesne i komfortowe pociągi PesaDART czy promocyjna cena Biletu Taniomiastowego - to oferta dla pasażerów PKP Intercity z Białegostoku, która zaczęła obowiązywać od 13 marca br.

Dwugodzinny cykl połączeń do Warszawy

Jak już sygnalizowaliśmy na łamach InfoRail wraz z korektą rozkładu jazdy, która weszła w życie 13 marca br., PKP Intercity zapewniają więcej połączeń na trasie Białystok-Warszawa-Białystok. Przewoźnik uruchomił trzy dodatkowe pary pociągów, uzupełniając siatkę połączeń o dodatkowe przejazdy przed i po południu. W sumie pasażerowie na tej linii będą mogli skorzystać z dziewięciu par pociągów. Rozbudowana oferta na odcinku Warszawa - Białystok zapewnia dwugodzinny cykl kursowania składów. Pociągi PKP Intercity ze stolicy Podlasia zawiozą pasażerów nie tylko do Warszawy ale również m.in. do Krakowa, Wrocławia, Bielska-Białej, Katowic, Częstochowy czy Łodzi.

Bardziej komfortowo

Nowa siatka połączeń oznacza dla podróżujących z Białegostoku możliwość przejazdów na pokładach komfortowych składów. Sześć par połączeń będzie obsługiwana najnowszymi pociągami PesaDART, dwie pary konwencjonalnym taborem (lokomotywa + wagony), a jedno połączenie jednostką PESA ED74.

Na pokładzie nowoczesnych składów PesaDART do dyspozycji pasażerów są miejsca pierwszej i drugiej klasy, a także wydzielona przestrzeń barowa. Pociągi zostały wyposażone w ergonomiczne fotele, nowoczesne toalety, klimatyzację, gniazdka elektryczne, a także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Na pokładach jest oferowane WiFi. Składy kursują pod marką InterCity, gwarantując wysoki standard podróży w atrakcyjnej cenie.

Taniej z ekstra rabatem

Mieszkańcy Podlasia poza szeroką siatką połączeń, realizowanych nowymi pociągami, mogą również liczyć na atrakcyjne ceny biletów. Od 13 marca br. za promocyjny Bilet Taniomiastowy na trasie Warszawa-Białystok pasażerowie płacą jeszcze mniej. Przez najbliższy miesiąc (do 12 kwietnia br.) podróżni mogą kupić bilet z ekstra rabatem. Zamiast 30 zł zapłacą 25 zł. W ramach promocji ważna będzie data zakupu biletu, a nie data przejazdu.

Dodatkowo, dla często podróżujących albo osób jadących w większej grupie PKP Intercity oferują specjalną edycję Biletu Abonamentowego na trasie Białystok - Warszawa - Białystok. Pasażerowie za siedem przejazdów Białystok-Warszawa płacą tylko 150 zł, co sprawia, że cena za jeden przejazd wynosi tylko ok. 21 zł. Specjalny Bilet Abonamentowy obowiązuje również w relacjach pośrednich na tej trasie, m.in. pomiędzy Warszawą a Małkinią, Warszawą a Tłuszczem, czy Tłuszczem a Białymstokiem. Opłata za specjalny Bilet Abonamentowy na tych odcinkach jest obliczana na podstawie Biletów Taniomiastowych w odpowiednich relacjach.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
Białystok
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....