TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Nowe jesienne menu WARS-u z piadą
INFORAIL - Opublikowano: 04.09.2015 15:56:48
Piada z serem (źródło: WARS)

Od 5 września WARS wprowadza nowe, jesienne menu. Pasażerowie znajdą w nim nowe pozycje śniadaniowe, jak również dania obiadowe. Dodatkowo smakosze kaw i herbat będą mogli dłużej delektować się swoimi ulubionymi napojami, dzięki zwiększonym pojemnościom kubków. Nowe pozycje uzupełnią główne menu, które jest połączeniem tradycyjnej polskiej kuchni z nowoczesnością. Oferta będzie dostępna w Express InterCity Premium, Express InterCity i wybranych InterCity ? menu może różnić się w zależności od kategorii pociągu.

- Uzupełniając menu o nowe dania zależało nam na tym, aby nawiązywały do tradycji kuchni polskiej. Chcieliśmy również urozmaicić dostępną do tej pory ofertę o pozycje, które już wcześniej cieszyły się szczególnym zainteresowaniem pasażerów ? mówi Piotr Zaborowski, szef kuchni WARS S.A. Dlatego oprócz placków ziemniaczanych z różnego rodzaju dodatkami do wagonów gastronomicznych powróci piada w kilku odsłonach. Mamy nadzieję, że nowa karta spotka się z zainteresowaniem podróżnych ? dodaje.

Tym razem oprócz kultowej jajecznicy, miłośnicy śniadań będą mogli wybrać przepyszne naleśniki z serkiem waniliowym i konfiturą z wiśni, a obiadowi smakosze będą mogli spróbować m.in.: placków ziemniaczanych z jogurtem i szczypiorkiem, zrazów wieprzowych czy kaczki confit. Powróci również, szczególnie lubiana przez pasażerów, piada ? serwowana np. z szynką czy żółtym serem. Zwiększone zostały także pojemności napojów gorących: kawy czarnej ze 120 ml do 220 ml, białej ze 150 ml do 240 ml oraz herbat z 200 ml do 300 ml.

Aktualnie WARS obsługuje 19 pociągów Express InterCity Premium oraz 33 wagony gastronomiczne, w tym 15 restauracyjnych i 18 barowych, jak również 54 wagony sypialne i 35 wagonów z miejscami do leżenia (kuszet).

Wchodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów i zwiększając komfort podróży, firma w 2014 r. udostępniła nowoczesną aplikację mobilną mWars, która jest pierwszym tego typu narzędziem wdrożonym do transportu kolejowego w Polsce, a drugim takim rozwiązaniem na świecie. mWars umożliwia pasażerowi, w trakcie jazdy pociągiem, zamówienia posiłku z dostawą bezpośrednio do jego miejsca siedzącego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
WARS
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
NASZE TOP 10
Czytane
Komentowane
Filmy
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....