TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Nowe usługi w WARS-ie
WARS SA - Opublikowano: 27.11.2012 12:27:49
Nowe usługi w WARS-ie

Po wprowadzeniu nowego menu, WARS przygotował dla pasażerów kolejną usługę. Tym razem chodzi o dostarczanie posiłku do przedziału. W pociągach PKP Intercity, które posiadają wagony barowe lub restauracyjne klienci mogą zamawiać jedzenie u kelnera chodzącego po przedziałach. Wystarczy wybrać pozycję z menu WARS i zamówić, a w ciągu kilkunastu minut danie zostanie zaserwowane. Płatności można dokonać za pomocą karty lub gotówki. Dostawa posiłku nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą. PKP Intercity i WARS oferują również wiele innych bezpłatnych usług w pociągu m. in. wyparzanie butelek dla niemowląt, czy podgrzewanie posiłków dla najmłodszych.

Firma WARS posiada 60-letnie doświadczenie w usługach gastronomiczno-hotelarskich. Marka ta ma prawie 100% rozpoznawalność na polskim rynku. W ostatnim czasie zaczęła proponować pasażerom dostarczanie posiłków bezpośrednio do przedziałupromując je hasłem „Wybierz danie –dostarczymy je do przedziału”.

Staramy się zmieniać na wielu płaszczyznach. Remontujemy i kupujemy nowy tabor, wprowadzamy innowacyjne kanały sprzedaży biletów, docieramy z szeroką informacją do pasażerów. Rozszerzanie usług wewnątrz pociągów jest dla nas również bardzo ważne. Dążymy do tego by zapewnić pasażerom jak najwyższy standard podróży –mówi Janusz Malinowski, Prezes PKP Intercity, firmy która jest większościowym udziałowcem WARS.

Usługa jest dostępna we wszystkich pociągach PKP Intercity: Express InterCity, Express, Twoje Linie Kolejowe oraz w pociągach międzynarodowych, w których znajdują się wagony barowe lub restauracyjne. Promowana jest na ulotkach, które są jednocześnie menu WARS. Firma WARS nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za usługę. W trosce o satysfakcję klientów nieustannie podejmujemy działania mające na celu udoskonalanie jakości świadczonych usług. Jesteśmy miło zaskoczeni pozytywną reakcją pasażerów. Z nowej usługi decyduje się skorzystać 20% klientów WARS - powiedział Iwo Orzełek, kierownik Zespołu Marketingu WARS.

W skład menu WARS wchodzą potrawy tradycyjnej kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej, zakąski zimne, kanapki, czy napoje. Specjalnością kuchni są m. in. Piada (włoski placek chlebowy podawany na ciepło, wypiekany z mąki pszennej, wypełniony dowolnym farszem z naturalnych składników);pierogi ruskie z mięsem lub kapustą i grzybami;czy pierś z kurczaka z kuskusem;duszoną papryką i cebulą. Wszystkie surowce, z których WARS przygotowuje dania pochodzą od znanych na rynku firm oraz dostawców. WARS aktualnie obsługuje:

- 67 wagonów gastronomicznych, w tym 16 restauracyjnych i 51 barowych,

- 92 wagonów sypialnych,

- 55 wagonów z miejscami do leżenia (kuszet).

PKP Intercity przypomina również, że we wszystkich swoich pociągach posiadających wagony restauracyjne (TLK, Ex, EIC oraz międzynarodowych), pasażerowie mogą poprosić obsługę WARS o wrzątek, wyparzenie butelek czy podgrzanie posiłku dla dziecka. Wszystkie te usługi są bezpłatne zarówno dla posiadaczy biletów klasy pierwszej jak i drugiej.  

Dodatkowo pasażerów jadących pociągami Express Tatry na trasie Warszawa –Zakopane –Warszawa (przez Kraków) i Express Beskidy na trasie Warszawa –Bielsko-Biała –Warszawa (przez Katowice) czeka niespodzianka. Kursują w nich wagony z placem zabaw dla dzieci. W tzw. Strefie Małego Podróżnika na najmłodszych czeka sporo atrakcji –gry i bajki kanału Boomerang. Oprócz oferowanego specjalnie dla dzieci miejsca do zabaw, spółka WARS przygotowała „Kids’Menu”, w którym najmłodsi znajdą takie dania jak omlet z konfiturą lub kawałki kurczaka w panierce.

Toalety w wagonach dla najmłodszych pociągów Ex Tatry oraz Ex Beskidy wyposażono w przewijaki, a w korytarzu wydzielono przestrzeń na wózki dziecięce oraz dodatkowe miejsce na większe bagaże. Przewijaki dla dzieci znajdują się również w strefie VIP PKP Intercity na dworcu Warszawa Centralna, a ponadto pojawią się m. in. w Strefach w Warszawie Wschodniej czy też we Wrocławiu Głównym.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
WARS
PKP Intercity

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....