TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Nowy rozkład jazdy ŁKA. I Wzorowy Bilet
InfoRail.pl - Opublikowano: 31.08.2017 15:23:46
Nowy rozkład jazdy ŁKA. I Wzorowy Bilet

Od najbliższej niedzieli 3 września obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy pociągów. Pasażerowie Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej mogą liczyć na wiele pozytywnych zmian.

W dni robocze Spółka realizowała będzie łącznie 229 połączeń. Uruchomiona zostanie między innymi dodatkowa para pociągów na trasie Łódź- Warszawa, a po wakacyjnym remoncie, przywrócony zostanie ruch na linii z Łodzi Widzewa do Zgierza – poinformował marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.

Najważniejsze zmiany to:

1. Dodatkowa, szósta para pociągów weekendowych na trasie Łódź Fabryczna-Warszawa Wschodnia. Odjazd z Łodzi Fabrycznej o godz. 07:06, odjazd z Warszawy Wschodniej o godz. 19:54.

2. Kontynuacja weekendowych pociągów na trasie Łódź-Skierniewice. Odjazd z Dworca Łódź Fabryczna o godz. 10:29, odjazd ze Skierniewic o godz. 12:59.

3. Zakończenie prac remontowych na odcinku Łódź Arturówek-Zgierz i otwarcie całej linii nr 16. Przywrócenie połączeń kolejowych Łódź Fabryczna- Zgierz przez Stoki, Marysin i Arturówek.

4. W dniach: 9,10, 16 i 17 września (weekendy) na odcinku Łódź Kaliska- Łódź Kaliska Towarowa nastąpi całkowita przerwa w ruchu. W związku

z tym nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów ŁKA w relacji do Sieradza, Kutna i Łowicza. W celu zminimalizowania utrudnień w tych dniach uruchomione zostaną specjalne pociągi relacji Łódź Widzew – Zgierz przez Łódź Kaliską o godzinie 16:36, Zgierz – Łódź Kaliska o godzinie 18:30 oraz Łódź Widzew – Zgierz przez Łódź Stoki o godzinie 19:51 i Zgierz – Łódź Widzew przez Łódź Stoki o godzinie 20:16.

PKP PLK planuje jednak kolejne prace modernizacyjne. Nowy rozkład jazdy pociągów będzie obowiązywał do 14 października.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna wprowadza także specjalny bilet dla najlepszych uczniów w województwie łódzkim. Gratulując uczniom dobrych ocen w poprzednim roku szkolnym oraz dając motywację do nauki w zbliżającym się roku szkolnym 2017/18, wprowadziła ofertę specjalną Wzorowy Bilet.

Każdy uczeń, który w minionym roku szkolnym 2016/17 uzyskał świadectwo "z czerwonym paskiem", może zakupić miesięczny bilet strefowy ŁKA, który będzie go upoważniał do podróżowania pociągami Spółki po całym województwie. Bilet otrzymał specjalną adnotację "Wzorowy Bilet" – powiedział Janusz Malinowski, prezes zarządu ŁKA.

Cena miesięcznego Wzorowego Biletu dla ucznia to 45,90. Uczniowie z orzeczeniem o niepełnosprawności zapłacą 19,80 zł. Dzięki tej ofercie dzieci i młodzież na dojazdach do szkoły mogą zaoszczędzić miesięcznie nawet do 93 złotych. Dodatkowo na tym bilecie mogą podróżować np. turystyczne po wszystkich trasach ŁKA w województwie. Bilet ten uprawnia również do korzystania z łódzkiej komunikacji miejskiej.

Wzorowy Bilet dostępny jest TYLKO w kasach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na dworcu Łódź Fabryczna, można je nabywać od 25 sierpnia. Oferta jest ważna do końca roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ŁKA
Łódzkie
bilet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....