TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Nowy rozkład jazdy ŁKA. I Wzorowy Bilet
InfoRail.pl - Opublikowano: 31.08.2017 15:23:46
Nowy rozkład jazdy ŁKA. I Wzorowy Bilet

Od najbliższej niedzieli 3 września obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy pociągów. Pasażerowie Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej mogą liczyć na wiele pozytywnych zmian.

W dni robocze Spółka realizowała będzie łącznie 229 połączeń. Uruchomiona zostanie między innymi dodatkowa para pociągów na trasie Łódź- Warszawa, a po wakacyjnym remoncie, przywrócony zostanie ruch na linii z Łodzi Widzewa do Zgierza – poinformował marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.

Najważniejsze zmiany to:

1. Dodatkowa, szósta para pociągów weekendowych na trasie Łódź Fabryczna-Warszawa Wschodnia. Odjazd z Łodzi Fabrycznej o godz. 07:06, odjazd z Warszawy Wschodniej o godz. 19:54.

2. Kontynuacja weekendowych pociągów na trasie Łódź-Skierniewice. Odjazd z Dworca Łódź Fabryczna o godz. 10:29, odjazd ze Skierniewic o godz. 12:59.

3. Zakończenie prac remontowych na odcinku Łódź Arturówek-Zgierz i otwarcie całej linii nr 16. Przywrócenie połączeń kolejowych Łódź Fabryczna- Zgierz przez Stoki, Marysin i Arturówek.

4. W dniach: 9,10, 16 i 17 września (weekendy) na odcinku Łódź Kaliska- Łódź Kaliska Towarowa nastąpi całkowita przerwa w ruchu. W związku

z tym nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów ŁKA w relacji do Sieradza, Kutna i Łowicza. W celu zminimalizowania utrudnień w tych dniach uruchomione zostaną specjalne pociągi relacji Łódź Widzew – Zgierz przez Łódź Kaliską o godzinie 16:36, Zgierz – Łódź Kaliska o godzinie 18:30 oraz Łódź Widzew – Zgierz przez Łódź Stoki o godzinie 19:51 i Zgierz – Łódź Widzew przez Łódź Stoki o godzinie 20:16.

PKP PLK planuje jednak kolejne prace modernizacyjne. Nowy rozkład jazdy pociągów będzie obowiązywał do 14 października.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna wprowadza także specjalny bilet dla najlepszych uczniów w województwie łódzkim. Gratulując uczniom dobrych ocen w poprzednim roku szkolnym oraz dając motywację do nauki w zbliżającym się roku szkolnym 2017/18, wprowadziła ofertę specjalną Wzorowy Bilet.

Każdy uczeń, który w minionym roku szkolnym 2016/17 uzyskał świadectwo "z czerwonym paskiem", może zakupić miesięczny bilet strefowy ŁKA, który będzie go upoważniał do podróżowania pociągami Spółki po całym województwie. Bilet otrzymał specjalną adnotację "Wzorowy Bilet" – powiedział Janusz Malinowski, prezes zarządu ŁKA.

Cena miesięcznego Wzorowego Biletu dla ucznia to 45,90. Uczniowie z orzeczeniem o niepełnosprawności zapłacą 19,80 zł. Dzięki tej ofercie dzieci i młodzież na dojazdach do szkoły mogą zaoszczędzić miesięcznie nawet do 93 złotych. Dodatkowo na tym bilecie mogą podróżować np. turystyczne po wszystkich trasach ŁKA w województwie. Bilet ten uprawnia również do korzystania z łódzkiej komunikacji miejskiej.

Wzorowy Bilet dostępny jest TYLKO w kasach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na dworcu Łódź Fabryczna, można je nabywać od 25 sierpnia. Oferta jest ważna do końca roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ŁKA
Łódzkie
bilet

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....