TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Od grudnia z Warszawy do Mińska
InfoRail.pl - Opublikowano: 02.11.2017 10:14:08 5 komentarzy
Od grudnia z Warszawy do Mińska

Białoruskie Koleje chcą uruchomić nowe połączenie z Mińska do Warszawy, z przesiadką w Brześciu. Miałoby ono ruszyć już w grudniu. Za bilet na całej trasie będziemy musieli zapłacić około 18 euro.

Połączenie ma zostać uruchomione w celu usprawnienia przewozów pasażerskich w ramach współpracy dwustronnej między Kolejami Białoruskimi i PKP Intercity. Do dyspozycji pasażerów będą od 10 grudnia skomunikowane pociągi nr 128/127 Brześć-Warszawa-Brześć i nr 728 / 727 Brześć-Mińsk-Brześć.

Z Mińska pociąg wyruszy na 10.57 i dojedzie do Brześcia na 14.31. Z kolei pociąg z Brześcia do Warszawy odjedzie o 15.23 i skończy bieg w Warszawie 17,29.

Z Warszawy pociąg odjeżdża o godzinie 8.44 i przyjedzie do Brześcia o 14.39. Dalej do Mińska pociąg odjedzie z Brześcia o 15.15 i przyjedzie do Mińska o 18.49. Należy pamiętać o zmianie strefy czasowej, podane godziny odjazdów są w czasie lokalnym.

Przewoźnik informuje, że pociągi w Brześciu będą odjeżdżać z tego samego peronu, co ułatwi przesiadki. Koleje Białoruskie będą obsługiwać połączenie Flirtem, zaś PKP Intercity składem wagonowym. Kontrola graniczna i celna odbywać się będzie bezpośrednio w pociągu polskiego przewoźnika.

Przy zakupie biletów na Białorusi zostaną wydane dwa bilety - jeden z Mińska do Brześcia, a drugi - od Brześcia do żądanej stacji na terytorium Polski. Kupując bilety w Polsce pasażer dostanie jeden bilet, wydany na całą podróż i dwa bilety zerowe z miejscówkami. Sprzedaż biletów rozpocznie się 15 listopada. W przyszłości pasażerowie będą mogli kupić bilety na 60 dni przed wyjazdem.

Na terytorium Białorusi, pociąg zatrzyma się na stacjach: Baranowicze, Iwacewicze, Bereza, Orańczyce i Żabianka.

W Polsce - natomiast w Terespolu, Małaszewiczach, Białej Podlaskiej, Międzyrzecu Podlaskim, Łukowie, Siedlcach, Mrozach, Mińsku Mazowieckim.

Pociąg będzie skomunikowany z innymi połączeniami z Witebska, Homela czy Mohylewa. Mieszkańcy tych miast będą mogli łatwo dotrzeć do Warszawy i z powrotem.

Kolej Białoruskie przypominają, że od września 2016 r. kursuje codziennie pociąg Kraków-Warszawa-Grodno. Skorzystało z niego już około 50 tysięcy pasażerów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Białoruś
Mińsk
Brześć
Warszawa
PKP Intercity
 • zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz – 02.11.2017

  Na tym pociągu z naszej strony też powinien być Flirt. Żałośnie będzie wyglądała przesiadka z białoruskiego Flirta na nasze syfiaste mechpomy. Chyba, że puszczą jakiś porządny skład wagonowy (klimatyzacja we wszystkich wagonach, jeden wagon dostosowany dla niepełnosprawnych).

 • Przemo Z. – 02.11.2017

  Żałośnie to by wyglądał nasz FLIRT po pierwszej odprawie celno-paszportowej

 • Andrzej – 02.11.2017

  Lepiejby Białorusini SUWa dopuścili i pozwolili zbudować stanowisko w Brześciu.

 • G.kolejarz – 02.11.2017

  Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś jeździł taki pociąg z nazwą,do Brześcia. Nazwa nieformalna: Przemytnik.A działo się tam......Szkoda tam puszczać coś lepszego.

 • Andrzej – 02.11.2017

  Uuuu, takich Przemytników było więcej, pod koniec lat 80-tych jeździł Przemysław z Zielonej Góry przez Poznań, Ostrów, łódź, Radom, Lublin, do Kowla - obecnie na Ukrainie, też rzekomo się działo.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....