TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Od korekty dwie linie na Podlasiu z ZKA
- Opublikowano: 29.08.2018 08:23:44
Od korekty dwie linie na Podlasiu z ZKA

W niedzielę, 2 września 2018 r. zmieni się rozkład jazdy pociągów REGIO kursujących na terenie województwa podlaskiego. Zbliżająca się korekta rozkładu jazdy spowodowana jest pracami modernizacyjnymi linii kolejowych. Dwie trasy z autobusową komunikacją zastępczą.

Największe zmiany czekają pasażerów podróżujących na trasie z Hajnówki do Czeremchy i Siedlec, gdzie Zarządca infrastruktury (spółka PKP Polskie Linie Kolejowe), na odcinku Hajnówka - Czeremcha będzie prowadził modernizację linii kolejowej.

W celu wykonania prac zostanie odwołane kursowanie wszystkich pociągów w relacji Hajnówka – Czeremcha – Hajnówka oraz porannego pociągu do Hajnówki odjeżdżającego z Siedlec o godz. 8:26 (teraz o 8:31) i pociągu do Siedlec, odjeżdżającego z Hajnówki o godz. 14:49 (teraz o 15:01). Za odwołane pociągi na odcinku Hajnówka – Czeremcha będą kursowały autobusy komunikacji zastępczej. Na odcinku Czeremcha – Siedlce pociągi będą kursowały i na stacji Czeremcha pasażerowie podróżujący do/z Siedlec będą zmieniać środek transportu. Natomiast poranny pociąg do Siedlec, odjeżdżający z Hajnówki od 2 września o godz. 5:19 oraz popołudniowy pociąg do Hajnówki, odjeżdżający z Siedlec o godz. 17:48, będą kursowały w całej relacji. Informujemy, że autobusy komunikacji zastępczej nie będą obsługiwały wszystkich przystanków kolejowych położonych na odcinku Hajnówka - Czeremcha. Np. przystanek Witowo zostanie przeniesiony do miejscowości Długi Bród, a w Dobrowodzie autobus będzie się zatrzymywał na tymczasowym przystanku.

Komunikacja zastępcza zostanie również wprowadzona na trzy tygodnie, od poniedziałku 3 września do 24 września, na trasie Białystok – Czeremcha, gdzie Zarządca infrastruktury wykona prace utrzymaniowo-naprawcze na całej trasie. W tych dniach, z powodu trudności z dojazdem autobusu komunikacji zastępczej, nie będzie obsługiwany przystanek kolejowy w Podbielu, a zamiast w Gregorowcach autobus będzie się zatrzymywał w miejscowości Malinniki. Również w Zimnochach, Rajsku, Lewkach, Suchowolcach i Kleszczelach nie będą obsługiwane przystanki kolejowe, a autobusy będą się zatrzymywały na przystankach PKS w tych miejscowościach. Od 25 września planowany jest powrót pociągów, jednak godziny ich kursowania zmienią się, dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie rozkładu przed podróżą.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, odbywa się na podstawie biletów kolejowych. W autobusach nie ma możliwości przewozu rowerów i wózków.

Z uwagi na liczne zmiany godzin kursowania pozostałych pociągów REGIO, w tym także na wcześniejsze godziny odjazdów, Przewozy Regionalne sugerują dokładne sprawdzanie rozkładów jazdy. Na przykład pociąg REGIO relacji Szepietowo – Białystok, odjeżdżający z Szepietowa o godz. 18:22, będzie odjeżdżał 11 minut wcześniej, tj. o godz. 18:11, a pociąg REGIO relacji Białystok - Ełk, który obecnie odjeżdża z Białegostoku o godz. 15:18, od 2 września będzie odjeżdżał 8 minut wcześniej, tj. o godz. 15:10. Natomiast wieczorny pociąg REGIO z Białegostoku do Suwałk, obecnie odjeżdżający o godz. 19:20, z uwagi na zmianę rozkładu pociągu PKP Intercity PODLASIAK relacji Szczecin - Suwałki, został przesunięty na godz. 20:37.

Kilkuminutowe zmiany w rozkładach jazdy będą dotyczyły większości pociągów kursujących w Podlaskiem.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Podlaskie
rozkład jazdy

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....