TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Od września ZKA z Białegostoku do Kuźnicy Białostockiej i Czeremchy
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.08.2019 09:12:03
Od 1 września ZKA z Białegostoku do Kuźnicy Białostockiej i Czeremchy

W niedzielę 1 września 2019 r. zmieni się rozkład jazdy pociągów regionalnych, kursujących na terenie województwa podlaskiego.

Zastępcza komunikacja autobusowa zostanie wprowadzona na trasach Białystok – Czeremcha i Białystok – Kuźnica Białostocka.

Większość pociągów regionalnych w województwie podlaskim od 1 września br. będzie kursowała według zmienionych rozkładów jazdy. Powodem są trwające prace modernizacji linii kolejowych, które zarządca infrastruktury prowadzi zarówno w naszym regionie, jak i w głębi kraju. Pasażerów czekają utrudnienia na dwóch trasach, Białystok – Czeremcha i Białystok – Kuźnica Białostocka, gdzie zostanie wprowadzona zastępcza komunikacja autobusowa.

Przez trzy kolejne tygodnie, od 2 do 26 września 2019 r., będą prowadzone prace torowe na linii Białystok – Czeremcha. Ponieważ podobnie jak w sierpniu, ich wykonanie będzie wymagało całkowitego wstrzymania ruchu pociągów, zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. Z powodu trudności z dojazdem w tych dniach nie będzie obsługiwany przystanek kolejowy Podbiele, a zamiast na przystanku w Gregorowcach, autobus będzie się zatrzymywał w miejscowości Malinniki. Również w Hołówkach Dużych, Zimnochach, Rajsku, Lewkach, Suchowolcach i Kleszczelach nie będą obsługiwane przystanki kolejowe, a autobusy będą się zatrzymywały na przystankach PKS w tych miejscowościach.

Utrudnienia w podróżowaniu czekają również pasażerów na trasie Białystok – Kuźnica Białostocka. Będą tam wykonywane prace torowe wymagające wprowadzenia autobusowej komunikacji zastępczej za pociąg odjeżdżający z Białegostoku o godz. 12:00 oraz za pociąg odjeżdżający z Kuźnicy Białostockiej o godz. 13:28 (godziny po zmianie rozkładu od 01.09). W dniach 24 – 27 września na całej trasie oraz od wtorku do piątku pomiędzy 1 i 17 października br. na części trasy, wspomniane pociągi zostaną zastąpione autobusami.

W dniach funkcjonowania komunikacji zastępczej nie będą obsługiwane przystanki kolejowe w Czarnym Bloku, Wólce Ratowieckiej, Machnaczu, Rozedrance.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej będzie się odbywał na podstawie biletów kolejowych. Nie będzie możliwości przewozu rowerów i wózków.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Podlaskie
rozkład jazdy
Białystok
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....