TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Oddech PolskiegoBusa.com?
INFORAIL Karol Wach - Opublikowano: 15.09.2014 14:18:53 2 komentarze
Oddech PolskiegoBusa.com?
Czyżby PKP Intercity poczuły wreszcie oddech PolskiegoBusa.com i innych przewoźników autobusowych? Wydaje się, że tak. Kolejarze postanowili jednak powalczyć o pasażerów, czy aby jednak nie za późno? Od dziś na trzech trasach: Warszawa –Łódź, Warszawa –Białystok i Warszawa –Lublin podróżni będą mogli kupić tańsze bilety. Na wszystkich konkurencja PolskiegoBusa.com jest mocna. Do Łodzi czerwone autobusy odjeżdżają co godzinę, do Białegostoku już sześć razy dziennie. Ceny biletów w przedsprzedaży można kupić nawet za 2 zł. Na trasie do Białegostoku mamy jeszcze silnego przewoźnika w postaci Podlasie Express, który oferuje połączenia przez całą dobę z biletami od 1 zł. Podobną stawkę minimalną wprowadził też białostocki PKS. Trasa lubelska to oprócz PolskiegoBusa.com królestwo busiarzy, w przypadku których trudno jednak mówić o komfortowej podróży. Wszystkie bilety w cenie 1 zł to zasługa brytyjskiego przewoźnika, który zmusił konkurencję do zmiany strategii taryfowe. Za tę symboliczną kwotę pasażerów wożą już Szwagropol, Muszkieter czy NeoBus. Dziś za złotówkę możemy pojechać także pociągami, co prawda nie PKP Intercity a Przewozów Regionalnych. Co na to kolejarze? Jak poinformowała Zuzanna Szopowska, rzeczniczka prasowa PKP Intercity przewoźnik obniża cenę Biletów Relacyjnych na pociągi TLK, dzięki którym z Lublina do stolicy będzie można dojechać za 37 zł, z Białegostoku za 30 zł, a z Łodzi za 25 zł. Bilety Relacyjne łączą się ze zniżkami ustawowymi. Ponadto PKP Intercity ulepszają swoją ofertę „Wcześniej”, która obowiązuje na tych trasach, na których nie ma Biletu Relacyjnego.  Jak poinformowała Szopowska od dzisiaj bilety PKP Intercity kupione na 7 dni przed podróżą będą tańsze o 20%, a na 15 dni o 30%. Promocja dotyczy pociągów EIC oraz TLK. Przykładowo, w ofercie \'Wcześniej\', za bilet normalny w klasie 2, na pociąg Express Intercity relacji Warszawa - Kraków pasażer zapłaci blisko 40 zł mniej, jeżeli zakupu dokona przynajmniej na 15 dni przed podróżą. W lipcu br. 17% pasażerów PKP Intercity skorzystało z oferty \'Wcześniej\'. Średnio, w roku jest to ok. 10%. Klienci PKP Intercity podróżujący z i do Łodzi będą mogli kupić bilety w jeszcze lepszych cenach. Wybierając Bilet Relacyjny pojadą do Warszawy za 25 zł a korzystając z oferty \'Wcześniej\' np. do Wrocławia zapłacą za przejazd około 36 zł - mówi Zuzanna Szopowska, rzecznik prasowy PKP Intercity. Liczymy, że dzięki temu, mimo utrudnień związanych z pracami modernizacyjnych na torach, chętnie wybiorą kolej - dodaje Szopowska. Czy to wystarczy aby zatrzymać odpływ pasażerów, a w dalszej kolejności zachęcić do powrotu tych, którzy odeszli do przewoźników autobusowych? Wydaje się, że nie będzie to proste.    
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
bilet
Lublin
Białystok
Łódź
  • ... – 16.09.2014

    Cały artykuł jest krypto reklamą Polskiego Busa ale czy to zdanie nie zostało przesadzone "....Trasa lubelska to oprócz PolskiegoBusa.com królestwo busiarzy, w przypadku których trudno jednak mówić o komfortowej podróży..."

  • – 16.09.2014

    Jezeli juz kryptoreklamą to pkp ic nie polskiegobusa.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....