TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Pierwsze informacje o InnoTrans 2016
INFORAIL - Opublikowano: 28.05.2015 10:33:12
Pierwsze informacje o InnoTrans 2016

Co prawda kolejne targi InnoTrans odbędą się dopiero w dniach od 20 do 23 września 2016 r. to jednak już dziś pojawiają się pierwsze informacje na temat kolejnej ich edycji, już jedenastej. Po dziesiątych jubileuszowych targach, które miały miejsce w ubiegłym roku, nieprzerwanie rośnie zainteresowanie następnym spotkaniem branży kolejowej. Już po upływie terminu wczesnej rezerwacji aktualny poziom rezerwacji przekracza wartości ostatniej imprezy w porównaniu do tego samego okresu czasu. Rosnące liczby zgłoszeń z krajów takich jak Norwegia, Portugalia czy Singapur świadczą o międzynarodowym charakterze targów. Ponad 80% powierzchni wystawienniczej rezerwowane jest na długo przed rozpoczęciem imprezy.

Premiera ?Conference Corner?

Zadaniem nowo opracowanego formatu konferencyjnego ?Conference Corner? jest sprostanie zwiększonemu zapotrzebowaniu na wygłaszanie odczytów. Od ostatniego dnia targów, w zależności od dostępności pomieszczeń, organizatorzy konferencji będą mieli możliwość przeprowadzenia odczytów według własnego pomysłu. Oferta skierowana jest zwłaszcza do zrzeszeń i przedsiębiorstw transportowych.

?MAGLEV 2016?

W 2016 r. po raz pierwszy w ramach ?Conference Corner? odbędzie się konferencja ?MAGLEV 2016?. Organizatorem tej imprezy jest stowarzyszenie International Maglevboard e.V. pod kierownictwem Prezesa prof. dr. hab. Johannesa Klühspiesa. Konferencja rozpocznie się w piątek, 23 września, i zgodnie z aktualnym planem będzie trwała do niedzieli, 25 września. Na poniedziałek po konferencji planowane są wyprawy naukowe. Dodatkowe informacje o ?MAGLEV 2016? można znaleźć na stronie www.maglevboard.net .

- Bezstykowe systemy komunikacyjne zaczynają drastycznie zmieniać rynek komunikacyjny. Przykładowo już za dziesięć lat szybka kolej magnetyczna, poruszająca się z prędkością ponad 500 km/h połączy Tokio i Osakę. Odcinek ten już od dłuższego czasu znajduje się w budowie. W miastach - architekci projektujący wieżowce już zaczynają prace nad użyciem bezstykowych wind marki Maglev. W Korei jeszcze w 2015 r. zacznie działać na skalę komercyjną następna kolej magnetyczna przewożąca pasażerów na lotnisko i z lotniska. Maglev to drażliwy temat branży komunikacyjnej, ponieważ kwestionuje tradycyjne modele działalności biznesowej i może je zastąpić. InnoTrans to właściwe targi specjalistyczne, które umożliwiają wybadanie tego trendu. Badanie to będzie odbywało się na targach InnoTrans i podczas związanej z nimi konferencji MAGLEV 2016. ? mówi Prof dr hab. Johannes Klühspies, Prezes stowarzyszenia International Maglevboard.

O targach InnoTrans

InnoTrans są to międzynarodowe targi techniki transportu, które odbywają się co dwa lata w Berlinie. 133 595 specjalistów ze 146 krajów informowało się podczas niedawnej imprezy u 2 761 wystawców z 55 krajów o innowacjach światowego przemysłu kolejowego. Do pięciu segmentów targowych InnoTrans zaliczają się Railway Technology (Technologia Transportu Kolejowego), Railway Infrastructure (Infrastruktura Kolejowa), jak również Public Transport (Komunikacja Publiczna), Interiors (Wyposażenie) oraz Tunnel Construction (Konstrukcja Tuneli). Organizatorem targów InnoTrans jest firma Messe Berlin.

A tymczasem we wrześniu 2015 roku, w Gdańsku, odbędą się targi TRAKO. To największe targi kolejowe w naszym kraju.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
InnoTrans
Berlin

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....