TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

PKP Intercity szuka talentów na Absolvent Talent Days
- Opublikowano: 13.03.2019 09:24:02
PKP Intercity szuka talentów na Absolvent Talent Days (foto: PKP IC)

Zastanawiasz się, którym torem poprowadzić swoją karierę zawodową? Osoby szukające pracy lub praktyk koniecznie powinny odwiedzić targi Absolvent Talent Days.

Już 14 marca, na Stadionie Narodowym w Warszawie, w tym wydarzeniu wezmą udział m.in. przedstawiciele PKP Intercity, którzy opowiedzą o możliwościach rozwoju zawodowego w szeregach największego polskiego przewoźnika kolejowego.

To już 11. odsłona największych targów pracy i praktyk w Polsce. Wśród kilkuset wystawców, którzy pojawią się na Stadionie Narodowym, nie zabraknie także PKP Intercity – tym razem w roli partnera wydarzenia. Na stoisku przewoźnika będzie można porozmawiać z przedstawicielami spółki, dowiedzieć się więcej o aktualnych ofertach pracy oraz różnych, ciekawych ścieżkach kolejowej kariery, a nawet wziąć udział w prowadzonej na miejscu wstępnej rekrutacji.

Udział w wydarzeniach takich jak Absolvent Talent Days to okazja do spotkania się z młodymi ludźmi, poznania ich oczekiwań, a także zachęcenia do rozpoczęcia kariery w naszej firmie. Na stoisku opowiadamy o możliwych ścieżkach rozwoju w PKP Intercity i korzyściach wynikających z zatrudnienia. Podkreślamy, że poza zawodami związanymi w obsługą klientów czy pracą na zapleczu taborowym, potrzebujemy m.in.: informatyków, ekonomistów, handlowców, prawników czy specjalistów z wielu innych dziedzin – mówi Ewa Boguszewska, Pełnomocnik Zarządu ds. Korporacyjnych i Pracowniczych w PKP Intercity.

Praktyczna wiedza

Podczas najbliższej edycji Absolvent Talent Days w Warszawie PKP Intercity oferuje uczestnikom targów udział w specjalnie przygotowanym warsztacie wprowadzającym w tajniki jednej z najbardziej skutecznych i coraz bardziej popularniej metody rekrutacji tzw. Assessment Centre (AC) ". Osoby, które wezmą udział w spotkaniu będą mogły dowiedzieć się, jak korzystnie zaprezentować się podczas sesji AC. Szkolenie rozpocznie się o godz. 13:10 – aby wziąć w nim udział, należy pobrać bezpłatny bilet na stronie organizatora..

Stawiają na studentów

PKP Intercity nie po raz pierwszy udowadnia, że budowanie relacji ze środowiskiem studenckim ma dla spółki wymiar strategiczny. Przewoźnik brał udział m.in. w tegorocznych Inżynierskich Targach Pracy na Politechnice Gdańskiej, na początku tego tygodnia pojawił się również na Politechnice Warszawskiej, a przed nim jeszcze targi na uczelniach technicznych w Katowicach i Poznaniu. Jednocześnie PKP Intercity współpracuje z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów

Jesteśmy partnerem programu rozwojowego NZS, co łączy się między innymi z udziałem w organizowanych przez Zrzeszenie wydarzeniach. W styczniu tego roku nasi przedstawiciele przeprowadzili szkolenie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na temat zarządzania projektami, prowadzenia negocjacji czy umiejętnego budowania zespołu. Teraz równie cenną wiedzę – tym razem w zakresie planowania kariery - będziemy chcieli przekazać młodym ludziom na Absolvent Talent Days – mówi Ewa Boguszewska z PKP Intercity.

Szczegółowy program targów wydarzenia dostępny na stronie organizatora. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aktualne oferty pracy PKP Intercity dostępne na stronie www.intercity/praca .

PKP Intercity na Absolvent Talent Days

Kiedy: 14 marca 2019 r., godz. 10:00-17:00

Gdzie: Stadion Narodowy w WarszawieSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....