TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Przewozy Regionalne naprawiają piętrusy
InfoRail.pl - Opublikowano: 04.04.2017 16:00:47 6 komentarzy
Przewozy Regionalne naprawiają piętrusy

Trwa sezon remontowy w Przewozach Regionalnych. Przewoźnik przygotowuje swoje wagony piętrowe do ? sezonu. Tradycyjnie już pojadą w wakacje do Helu.

Obecnie przewoźnik realizuje prace przy części wagonów, które ma na stanie. Obecnie w naszym oddziale w Gdyni przeprowadzamy naprawy czwartego poziomu utrzymania 4 wagonów DBme ? informuje Michał Stilger z Przewozów Regionalnych. W 2017 roku planujemy zrealizować również naprawy 7 innych wagonów tego typu. Naprawy wykonamy we własnych bazach serwisowych zlokalizowanych w oddziałach warmińsko-mazurskim i wielkopolskim oraz w Zakładzie Napraw Taboru w Kruszewcu. Pojazdy te zaczną kursować po zakończeniu napraw oraz dokonaniu odbiorów technicznych. Aktualnie posiadamy 15 czynnych wagonów piętrowych: 7 DBme oraz 2 czteroczłonowe zestawy serii Bhp ? dodaje Michał Stilger.

Jak wspominamy na wstępie, wzorem lat ubiegłych, pociągi zestawione z piętrusów będą kursowały w wakacje do Helu. Potwierdza to przedstawiciel przewoźnika. Część połączeń na linii helskiej będzie obsługiwana lokomotywami z wagonami piętrowymi. Pozostałe kursy będą obsługiwane szynobusami z wagonami ? stwierdza Michał Stilger.Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
wagon
 • Kokosz – 04.04.2017

  Szynobusy z wagonami to dopiero dziwactwa.

 • Ju – 04.04.2017

  Właśnie jechałem takim w tym tygodniu na linii Tczew-Chojnice. Z jednej strony całkiem fajnie bo "bonanza" po naprawie dosyć fajne i czysto zrobiona ale za to małopolski SA133 ledwo dyszał.

 • Marta – 05.04.2017

  Cofamy się do epoki kamienia łupanego... Jak zwykle ucierpią na tym osoby niepełnosprawne, osoby starsze, rodziny z wózkami dziecięcymi czy rowerzyści... Tyle pieniędzy poszło na odnowienie i przystosowanie peronów, zakup świetnych szynobusów, remont torowisk... Brak słów...

 • kolejFAN – 05.04.2017

  @Marta a ty z jakiej choinki się urwałaś?! na czym ktoś ucierpi?! na tym że w ruchu będą wygodne piętrowe wagony?! lecz się na głowę..napisz do DB Regio że ich jeżdżące w całym kraju piętrowe czerwone push-pulle są nieprzyjazne dla niepełnosprawnych i starszych,ciekawe co oni na to..nie ośmieszaj się kobito

 • Marian PR Gdynia – 05.04.2017

  @Marta: pirdolisz! Na pewno rowerzyście będzie lepiej, gdy zostanie na peronie, bo "nowoczesny" szynobus go nie zabierze z braku miejsca. Bipa na Hel w lecie to akurat najlepsze rozwiązanie. Ten pociąg to taki tramwaj, a nie pendolino. W tym się nie siedzi parę godzin. Tylko zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.. Jedynie lko mógłby być po modernizacji, nawet zwykły kiosk, ale lepiej suczka.

 • Z – 05.04.2017

  Pierwsze w Polsce niskopodłogowce. (Wejścia umieszczone pomiędzy wózkami). Wypowiadają się ćwoki co kolej znają z zestawów PIKO i TT.

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...