TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Przewozy Regionalne razem z POLBUS-PKS Wrocław. Aż trzy kursy? (aktualizacja)
InfoRail.pl - Opublikowano: 27.03.2017 09:17:38 4 komentarze
Przewozy Regionalne razem z POLBUS-PKS Wrocław. Aż trzy kursy?

Rozpoczyna się współpraca między POLBUS-PKS Wrocław a Przewozami Regionalnymi. Już od piątku 31 marca 2017 pasażerowie pociągów POLREGIO zyskają możliwość bezpłatnego podróżowania kursami PKS-u. Aż trzema?

Jak poinformował przewoźnik to nocne kursy linii 504 relacji Oleśnica ? Wrocław ? Oleśnica. Będzie można z nich korzystać bez żadnych dodatkowych formalności, pokazując jedynie imienny bilet kwartalny lub miesięczny. Nowa oferta będzie obowiązywała na kursach wyjeżdżających z Oleśnicy do Wrocławia w piątkowe i sobotnie wieczory o godzinie 21:20 i 22:40, a także na nocnym kursie z Wrocławia do Oleśnicy o godz. 2:15.

Przedstawiciele obu Spółek podkreślają, że wspólne działania są odpowiedzią na sygnały otrzymywane od pasażerów, a nowa oferta umożliwi podróżującym bezpieczny i komfortowy powrót ze stolicy Dolnego Śląska. Na razie nie wiadomo czy to jest ta integracja Przewozów Regionalnych z PKS-ami, którą zapowiadał obecny Prezes PKP SA Krzysztof Mamiński, będąc jeszcze prezesem przewoźnika. 

Do informacji przez nas przedstawionej odniósł się POLBUS-PKS. Przewoźnik napisał: Rozpoczynamy małymi krokami integrację naszych kursów nocnych do Oleśnicy, ale już w kwietniu uruchamiamy identyczne połączenia do Sobótki, Środy Śląskiej i Jelcza-Laskowic. Będzie to też okazja do przedstawienia kolejnych wspólnych z koleją ofert! Jest to nowość dla pasażerów, dlatego będziemy bacznie obserwować zainteresowanie naszą propozycją i niewykluczone dalej rozszerzać zakres współpracy.
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
POLBUS-PKS
Wrocław
Oleśnica
 • Ntb – 27.03.2017

  do środy śląskiej jeżdżą kd a nie pr

 • Wodzu – 27.03.2017

  Do Jelcza też KD.

 • mediafun – 27.03.2017

  no to super oferta , słabo to widze słabo, oferta wcale nie kompleksowa tylko na wybrane kursy to żenada. No ale z miesiąc można będzie cos więcej powiedzieć

 • Ada – 29.06.2017

  Witam dla kierowców proponuję specjalistyczne kursy http://smartkursyszkolenia.pl/adr-kurs-specjalistyczny-klasa-1-materialy-i-przedmioty-wybuchowe

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...