TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

PSI na targach Innotrans
PSI - Opublikowano: 12.08.2016 10:03:52
PSI na targach Innotrans

Zgodnie z mottem ?Sprawne sterowanie złożonymi procesami?, PSI zaprezentuje na targach Innotrans (20-23 września 2016 r., stoisko 309 w hali 2.1) rozwiązania z obszaru zarządzania transportem publicznym na bazie platformy PSItraffic.

Z okazji 35. rocznicy działalności na rynku transportu publicznego przygotowano szereg imprez okolicznościowych, które odbędą się na terenach targowych. Na InnoTrans zaprezentują się także Działy Zarządzania Energią oraz Produkcji i Logistyki, które przedstawią rozwiązania z zakresu dostaw energii elektrycznej i utrzymania pojazdów.

Główną częścią prezentacji PSI będzie system zarządzania ruchem kolejowym PSItraffic/TMS, z którego korzystać będzie już wkrótce szwajcarski przewoźnik RBS (Regionalverkehr Bern-Solothurn). Umowę na realizację projektu podpisano na targach InnoTrans 2014. Ten będący obecnie w fazie wdrożenia system zapewni spółce możliwość bezpiecznej, niezawodnej i sprawnej realizacji usług przewozowych.

PSItraffic/TMS jako system dyspozytorski umożliwia stały dostęp do informacji o ruchu, lokalizacji pojazdów, zakłóceniach, nieprawidłowościach i niezgodnościach. Zintegrowane zarządzanie zakłóceniami i kompleksowa dyspozycja gwarantują efektywne zarządzanie realizacją rozkładu jazdy przez całą dobę. Niezbędny w ruchu szynowym poziom bezpieczeństwa zapewnia zintegrowany w systemie moduł kontroli ruchu, który przesyła informacje o trasach pociągów do urządzeń sterowania ruchem.

Wszystkie dane zebrane w systemie tworzą bazę do zapewnienia pasażerom aktualnych informacji na stacjach i przystankach, w pociągach oraz urządzeniach mobilnych.

Prezentacja PSI obejmie również system zarządzania zajezdniami PSItraffic/DMS. System ten umożliwia podgląd wszystkich zajezdni gwarantując tym samym przejrzystość konieczną do dysponowania maszynistami, motorniczymi czy kierowcami oraz pojazdami, a także serwisowania i napraw pojazdów. Umożliwia to optymalne wykorzystanie wszystkich dostępnych zasobów. System PSItraffic wychodzi poza granice samych zajezdni i płynnie integruje obsługę tramwajów i wszelkiego rodzaju autobusów (z napędem wysokoprężnym, hybrydowym i wodorowym, trolejbusów i autobusów elektrycznych).

Dział Zarządzania Energią PSI zaprezentuje na targach InnoTrans system zarządzania siecią elektroenergetyczną PSIcontrol zapewniający sprawne zarządzanie sieciami kolejowymi oraz optymalizację łańcucha procesów od produkcji energii elektrycznej po jej doprowadzenie do pojazdu na trasie.

Dział Zarządzania Produkcją i Logistyką PSI zaprezentuje moduły pakietu zarządzania produkcją wspierające procesy produkcyjne i utrzymania. W oparciu o projekty Klientów, przedstawione zostaną systemy identyfikacji w produkcji podwozi oraz kompleksowe systemy zarządzania utrzymaniem taboru z zastosowaniem urządzeń mobilnych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PSI
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
NASZE TOP 10
Czytane
Komentowane
Filmy
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...