TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Region Pardubicki daje zielone światło dla połączenia Praga – Wrocław
InfoRail.pl - Opublikowano: 17.10.2019 09:15:39 3 komentarze
Region Pardubicki daje zielone światło dla połączenia Praga – Wrocław

15 października władze Regionu Pardubickiego wyraziły zgodę na utworzenie połączenia Praga – Wrocław.

To kolejny etap współpracy, który zwieńczony zostanie zawarciem umowy. Połączenie, jak już informowaliśmy na łamach InfoRail.pl, będzie obsługiwane przez LeoExpress, przy współpracy z Kolejami Dolnośląskimi. Na trasę wyjechać mają jednostki FLIRT, należące do czeskiego przewoźnika.

Przypomnijmy, że pociągi na trasie Wrocław – Praga mogą pojechać nawet od grudnia 2019 roku. W każdy weekend. To ma być początek współpracy, która ma doprowadzić do zwiększenia ruchu turystycznego między regionami.

Prace nad szczegółami oferty i cennikiem nadal trwają. A czasu jest coraz mniej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
LEO Express
Czechy
Praga
Wrocław
 • VVVJJJ – 18.10.2019

  Psu na budę potrzebne te pociągi. Będą takie same muchowozy jak pociągi z Wrocławia do Drezna, które zostały zlikwidowane z powodu bardzo niskiej frekwencji. Na tym filmiku każdy może zobaczyć, jak te pociągi świeciły pustką gdy jeszcze jeździły: https://www.youtube.com/watch?v=MCvu1xxQXNA . A turyści to są w Karkonoszach a nie na takim zadupiu.

 • GrzegorzJozwicki – 18.10.2019

  Zgadam się z poprzednikiem. A wystarczyło dogadać się z Czechami i przedłużyć rychlik z Pragi do Harrachowa do Jeleniej Góry. I byłoby świetne połączenie z Czech w Karkonosze. Mieszkańcy Wrocławia też mogliby skorzystać (ci których stać na bilety). Czesi kochają góry i běžky. Z Pragi do Wrocławia natomiast nikt nie będzie jeździł bo z ich perspektywy to "trzeci świat" i patologia. Zresztą nie ma popytu na pociągi za granicę z Wrocławia czego już dowiodły pociągi do Drezna czy nawet PKP IC polikwidowało (nie bez powodu) wszystkie pociągi międzynarodowe jadące przez Wrocław.

 • railman – 18.10.2019

  Pochwal się lepiej marszałek, jakie to połączenia regionalne teraz wylecą żeby sfinansować twoją nową zabawkę. Już wiadomo o cięciach w nowym rozkładzie z których głupio się tłumaczycie. Zarżnęliście turystykę przygraniczną (likwidacja Biletu Sudeckiego a po EuroNysę ludzie jeżdżą do Szklarskiej Poręby bo tam mogą kupić ją w starej cenie od czeskiego konduktora) żeby uruchomić takie dziadostwo? Już widzę te tłumy z Wrocławia do Pragi. Ale czego lepszego można oczekiwać od prezesa KD który od 20 lat nie jechał pociągiem.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....