TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Rosyjska poczta odebrała nowe wagony
InfoRail.pl - Opublikowano: 27.11.2017 12:26:36 3 komentarze
Rosyjska poczta odebrała 45 nowe wagony

Rosyjska firma TVZ, będąca częścią holdingu Transmashholding, zrealizowała umowę na dostawę 45 wagonów do przewozu bagażu i poczty. Nowe jednostki zostały już wysłany do klienta - VTB Leasing, który zgodnie z porozumieniem trójstronnym przekazał je do Poczty Rosyjskiej na zasadzie leasingu finansowego.

Umowa trójstronna została podpisana 1 września br. i zakłada dostawę 45 sztuk wagonów pocztowych (model 61-4405) do końca listopada 2017 roku. Jednakże, jak powiedział dyrektor generalny zakładu TVZ Andrey Solovei, moce produkcyjne zakładu i doświadczenie w budowie 60 takich samochodów dla Poczty Federalnej w latach 2015-2016 pozwoliły na wykonanie umowy przed upływem terminu.

"Od 1 października 2017 r. pociąg własny Poczty Rosyjskiej codziennie kursuje na trasie Moskwa-Władywostok - Moskwa. W naszych planach jest rozwój międzynarodowych połączeń. Nowe wagony krajowej produkcji pomogą nam znacząco odnowić naszą flotę kolejową, liczącą około 800 wagonów. Jest to szczególnie ważne w okresie szczytu przewozowego przed nowym rokiem"- powiedział Aleksiej Skatin, zastępca dyrektora generalnego rosyjskiej poczty ds. logistyki.

"Nasza firma ma bogate doświadczenie w realizacji transakcji leasingowych o różnym stopniu złożoności, w tym dostaw taboru kolejowego, samochodów osobowych, a także specjalistycznego sprzętu i wyposażenia do transportu kolejowego. Wykorzystanie instrumentu leasingowego pozwala operatorom i właścicielom ładunków przyciągnąć długoterminowe finansowanie i odnowić swoją flotę pojazdów" – skomentował realizację umowy dyrektor generalny VTB Leasing Andrey Konoplev.

Zaletą wagonów pocztowych z nowej partii, produkowanych przez TVZ, jest możliwość korzystania z nich na trasach międzynarodowych. Konstrukcja przewiduje użycie dwóch rodzajów wózków, zaprojektowanych dla szerokości rosyjskiej 1520 mm, a także dla wersji międzynarodowej, której szerokość wynosi 1435 mm. Ta możliwość daje przewagę nad innymi wagonami pocztowymi podczas ich eksploatacji na kolejach w Chinach, z którymi w ostatnich latach rozwija się dynamiczna współpraca.

Ładowność nowych wagonów to 24 tony. Tabor wyposażony jest w system zintegrowanego monitorowania, umożliwiający zdalną kontrolę sytuacji w bagażniku. Prędkość projektowa wynosi do 160 km/h, co umożliwia wykorzystanie ich jako części składów szybkich pociągów pasażerskich.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wagon
Rosja
TVZ
Transmasholding
 • Alaska – 27.11.2017

  Prawie jak u nas.

 • tymeej – 27.11.2017

  faktycznie kiedyś były wagony pocztowe, ale nawetPoczta Polska , Telegram i Telefon (tak się kiedyś zwala)kapnęła się ,ze lepiej z dala od PKP

 • elwu – 28.11.2017

  Poczta Polska to tak samo "dobrze" zarządzana firma jak dowolne PKP. Zamiast lisingować samochody lub korzystać z podwykonawców, utrzymują flotę na własną rękę z bazami paliwowymi, czy warsztatami włącznie. Nie mówiąc już np. o kulturze jazdy i osobistej kierowców.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....