TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Rusza kolej miejska we Wrocławiu, przez pierwszy tydzień za darmo
KD InfoRail.pl - Opublikowano: 06.04.2017 11:36:46
Rusza kolej miejska we Wrocławiu, przez pierwszy tydzień za darmo (foto: KD)

Dzięki współpracy Kolei Dolnośląskich, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Miasta Wrocław oraz PKP Polskie Linie Kolejowe od dnia 10 kwietnia br. na trasę Wrocław Wojnów ? Wrocław Sołtysowice powrócą pociągi pasażerskie (linia D17).

Na razie będzie to 13 par połączeń w dni robocze w relacji Wrocław Wojnów ? Wrocław Nadodrze ? (Wrocław Główny).

Mając na uwadze znaczne utrudnienia w ruchu samochodów, w tym także autobusów komunikacji miejskiej w obrębie wjazdu do centrum Wrocławia, mieszkańcy okolic przystanków: Wrocław Kowale, Wrocław Swojczyce oraz Wrocław Wojnów uzyskają możliwość ominięcia zakorkowanego wjazdu do miasta i bezpośredni dojazd do stacji Wrocław Nadodrze oraz Wrocław Główny.

Z uwagi na wprowadzenie nowego połączenia w trakcie obowiązującego już rozkładu jazdy pociągów oraz znaczne obciążenie ruchem kolejowym odcinka Wrocław Nadodrze - Wrocław Główny tylko część pociągów będzie mogła dojeżdżać bezpośrednio do dworca głównego. Liczymy jednak, że dojazd do stacji Wrocław Nadodrze będzie już na tyle atrakcyjnym rozwiązaniem na ominiecie korków przy wjeździe do Wrocławia, że znajdziemy chętnych do korzystania z tych połączeń ? poinformował przewoźnik.

Rozwiązania taryfowe jakie proponują Koleje Dolnośląskie są takie same jak miedzy pozostałymi przystankami położonymi we Wrocławiu. Pasażerowie mają możliwość skorzystania z taryfy Kolei Dolnośląskich, nabywając bilet w kasie biletowej lub bezpośrednio u konduktora w pojeździe lub skorzystać z oferty biletu miejskiego honorowanego w pociągu. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przejazdu i uregulowań taryfowych podróżni znajdą na naszej stronie internetowej lub uzyskają bezpośrednio od pracowników Kolei Dolnośląskich.

Mając jednak na uwadze, że nie każdy będzie chciał od razu zmieniać swoje nawyki i przyzwyczajenia komunikacyjne, Koleje Dolnośląskie w czasie pierwszego tygodnia kursowania pociągów (10-16 kwietnia br.) zapraszają wszystkich do nieodpłatnego sprawdzenia zalet transportu kolejowego w nowouruchomionych połączeniach. Mamy nadzieję, że nowe usługi zostaną dobrze przyjęte przez mieszkańców tej części Wrocławia, a także osób dojeżdżających z dalszych okolic.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
Wrocław
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
NASZE TOP 10
Czytane
Komentowane
Filmy
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...