TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Rusza prywatne połączenie Bytów ? Lipusz
InfoRail - Opublikowano: 27.06.2016 08:25:49 1 komentarz
Rusza prywatne połączenie Bytów ? Lipusz (foto: SKPL)

SKPL uruchamia połączenia na trasie Bytów - Lipusz. Na razie weekendowo i wakacyjnie. Pierwszy pociąg wyruszy na trasę 2 lipca. Zestawiony zostanie z ryflaków 102A.

Jak informuje przewoźnik pojazdy te przeszły w dość znacznym zakresie modernizację, dostosowującą je do wymagań współczesnych pasażerów. Naprawa wykonana przez TS Opole objęła przede wszystkim wnętrza wagonów, nadając im nowe, charakterystyczne barwy. Wybór pomarańczowego koloru ścian, jak i niebieskie siedzenia oraz elementy wykończeniowe to efekt zlecenia złożonego jeszcze przez Koleje Dolnośląskie S.A. Oba wagony posiadają ogrzewanie zarówno elektryczne, jak i olejowe. Oznacza to, że mają niezależny system grzewczy, czyli mogą współpracować z lokomotywami niedostosowanymi do ogrzewania pociągów pasażerskich. Ponadto toalety wyposażono w zamknięty obieg WC. Środkowe drzwi wejściowe otwierane są na żądanie podróżnych, za pomocą przycisków umieszczonych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdów.

SKPL uruchomi trzy pary połączeń. Z Bytowa pociągi wyruszą o 8, 13:05 i 16:30, w drogę powrotną zaś o 9:50, 14:55 i 18:20. Czas przejazdu to godzina i 20 minut. Po drodze pociągi zatrzymają się na stacjach: Ugoszcz, Studzienice, Osława Dąbrowa i Róg. Ciekawostką jest prędkość, z jaką poruszać się mają pociągi. To 20 km/h. Za bilet zapłacimy 12 zł. Ale przewoźnik będzie honorował zniżki. Pociągi będą kursowały po trasie kolejowej, która o jakiegoś czasu jest własnością samorządu.

SKPL informuje również, że walczy o uruchomienie przewozów na trasie Kętrzyn ? Węgorzewo.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
SKPL
Bytów
  • fromex – 28.06.2016

    Wnętrze niczym kiczowaty plac zabaw dla dzieci. Przecież to się "gryzie" :/Zamawiający zapewne nie słyszał o wpływie barw otoczenia na samopoczucie mimowolnego oglądacza... Zwłaszcza pomarańczowy nie należy do grupy barw uspokajających.Poza tym 20km/h w 1h20min, chyba jednak nie jest żartem, bo linia ma 25km długości i dopiero (!) będzie modernizowana. Może do 2020 r, jak twierdzą włodarze Bytowa.Jak na charakter weekendowo i wakacyjny jeszcze daje radę, ale jako codzienny transport... w tej cenie szybciej i taniej samochodem, niestety.Pozytyw jest taki, że komuś się jeszcze coś chce i "da_sie" w przeciwieństwie do miłościwie nam panującego "nie_da_sie"/"nie opłaca".

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....