TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Ruszają targi InnoTrans ? pierwsze zdjęcia taboru
InfoRail - Opublikowano: 19.09.2016 14:42:22 7 komentarzy
Ruszają targi InnoTrans ? pierwsze zdjęcia taboru

Mamy przedsmak tego, co czeka nas w ciągu najbliższych kilku dni w Berlinie. Ruszają największe kolejowe targi świata. Z dość silną reprezentacją z Polski.

Dziś na targach InnoTrans ? jutro na szynach. Zgodnie z tym hasłem producenci pojazdów z różnych krajów prezentują na terenie ekspozycji zewnętrznej 123 pojazdy najnowszej generacji. Na 3 500 metrach szyn specjaliści odwiedzający targi w dniach od 20 do 23 września będą mogli oglądać innowacyjne modele i światowe premiery ze wszystkich dziedzin technologii kolejowych: Ekspozycja będzie obejmowała m. in. pojazdy kolei podziemnej, tramwaje, ciężkie wagony z wieszakami, pociągi niskopodłogowe z napędem spalinowo-elektrycznym oraz pociągi szybkobieżne.

I tak Stadler Rail ze Szwajcarii zaprezentuje nowy pociąg EC250 "Giruno?, który od 2017 r. zostanie wprowadzony do eksploatacji przez koleje szwajcarskie (SBB), a od 2019 r. będzie jeździł przez otwarty na początku czerwca tunel Gotthard Base. Firma Siemens przedstawi szybki pociąg "Velaro Türkei? oraz kolej podziemną "Metro Riad? dla stolicy Arabii Saudyjskiej, która została zaprojektowana specjalnie dla warunków klimatycznych tego regionu. Z francuskiego koncernu Alstom będzie można między innymi zobaczyć bezemisyjny pociąg regionalny z napędem w postaci ogniw paliwowych.

Czeski producent Škoda Transportation przedstawi dwie premiery światowe. Jedną z nich będzie tramwaj "ForCity Plus? dla około 350 pasażerów. Drugą będzie dwupokładowy pociąg silnikowy dla ruchu wahadłowego bez przestawiania lokomotywy dla przedsiębiorstwa DB Regio, który będzie kursował w Bawarii na odcinku Norymberga - Ingolstadt - Monachium.

Niskopodłogowy pociąg spalinowo-elektryczny pokaże chorwacki producent KONČAR, a rumuński producent wagonów Astra Vagoane Calatori przedstawi tramwaj "Autentic?, którego prototyp testowany jest od maja. W dziedzinie wagonów towarowych z pewnością zwróci uwagę specjalistów odwiedzających targi ciężki wagon z wieszakami firmy Kübler Heavy Rail.

I wreszcie PESA. Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail polska firma pokaże trzy pojazdy. To Link, Dart i Krakowiak.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Berlin
 • sphinx – 19.09.2016

  I wreszcie Pesa. Sponsor portalu, jedyny warty wzmianki krajowy producent na targach...

 • advisor – 19.09.2016

  Ciężko się ze sphinxem nie zgodzić, faworyzowanie pewnej firmy z Bydgoszczy na tym portalu strasznie razi...

 • YburG – 19.09.2016

  Widocznie o newagu nie ma sensu wspominac. Bo nuby po co? Co oni tam produkuja? Jiby jakis tabor kolejowy? Badzmy powazni

 • jatal – 19.09.2016

  "Wreszcie" ma wiele znaczeń, w tym również "na końcu", "na koniec", czyli jako partykuła poprzedzająca ostatni człon wyliczenia.No ale hejterom w głowach się nie mieści że świat może wyglądać inaczej niż sami myślą.http://synonim.net/synonim/wreszciehttps://www.synonimy.pl/synonim/wreszcie/http://www.synonimy.proffnet.com/wreszcie.htmlhttp://www.jezykowce.pl/synonim/slownik-wyrazow-bliskoznacznych/wreszciehttp://www.synonimiczny.pl/slownik-synonimow/wr/wreszciehttp://synonim.compelo.com/wreszcie/

 • Pes – 19.09.2016

  A czym się pochwali newag żeby o nim wspominać? Po raz piąty impulsem? To o czym tu pisać?

 • A drzwi są – 20.09.2016

  Jak się myśli tylko o tym jakby tu dosrać pesie tudzież piszącym tudzież wszystkiemu co się zowie inaczej niż newag to się nie czyta ze zrozumieniem tylko wali się. Kulami na ślepo. Prawda adwisorku!

 • Smok – 20.09.2016

  A newag pokazuje przecież jeszcze dragona. Kolejna nowość, premiera prawie bo w innych kolorach :D

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....