TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Ruszyła druga edycja programu DiscoverEU
- Opublikowano: 10.12.2018 08:04:09
Ruszyła druga edycja programu DiscoverEU

29 listopada br. ruszyła druga edycja programu DiscoverEU. Dzięki inicjatywie Komisji Europejskiej młodzi Europejczycy mają możliwość darmowego podróżowania pociągiem po krajach członkowskich.

Inicjatywa DiscoverEU to szansa na poznanie tożsamości, kultury, tradycji i najcenniejszych zabytków wybranych krajów Unii Europejskiej. Młodzież może aplikować po bezpłatne bilety Interrail wystawiane przez stowarzyszenie Eurail Group, którego PKP Intercity jest członkiem. Można z nim przemieszczać się po 30 krajach europejskich, takich jak: Hiszpania, Niemcy, Francja, Grecja, Portugalia, Turcja, a od przyszłego roku również Litwa. Można ubiegać się o bilet z elastycznym planem podróży albo z góry ustalonymi terminami wyjazdu i jego miejscami docelowymi. Akcja DiscoverEU to okazja do promocji transportu kolejowego jako sposobu na wygodny i atrakcyjny sposób na wypoczynek, a także jego popularyzacja wśród młodzieży.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które 31 grudnia 2018 roku będą miały ukończone 18 lat i są obywatelami Unii Europejskiej. W zależności od wybranego modelu podróżowania, można zwiedzić od jednego do kilku państw Unii, zaś sama podróż powinna trwać nie krócej niż jeden dzień i nie dłużej niż miesiąc. Zwycięzcy konkursu stają się także ambasadorami akcji DiscoverEU. Zgłoszeń można dokonywać między 29 listopada (od godz. 12.00) a 11 grudnia (do godz. 12.00) na stronie https://europa.eu/youth/discovereu_pl. Szansę na darmowy bilet w tej edycji ma aż 12 tys. obywateli Unii Europejskiej!

Europejczycy coraz chętniej podróżują

W pierwszej turze konkursu DiscoverEU, która odbyła się w czerwcu tego roku, darmowy bilet kolejowy otrzymało aż 15 tys. uczniów i studentów! Każdego roku z biletów Interrail korzysta około 250 tysięcy Europejczyków w każdym wieku. PKP Intercity jest członkiem stowarzyszenia Eurail oraz głównym dystrybutorem biletów Interrail w kraju. W 2018 roku Polskę jako kraj docelowy podróży wybrało o 22% pasażerów więcej w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Więcej informacji o ofercie Interrail można znaleźć na stronie internetowej https://www.interrail.eu/en oraz na stronie PKP Intercity.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
bilet
Unia Europejska
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....